Zpět na » Premier League » Zápasy » Tottenham Hotspur vs. Manchester United

Tottenham Hotspur vs. Manchester United - Online přenos

Stránka se obnoví za 30 sekund.
Minuta Ikonka Popis události
90. min. pistalka Konec zápasu! Branky jsme se nedočkali a tak oba týmy berou po bodu. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera!
90. min. poznamka Běží poslední minuta nastavení, Tottenham už jen brání.
Manchester United
90. min.
vykricnik Giggs trefil přesně šibenici, Gomes však předvedl parádní zákrok a tento pokus vytáhl!
90. min.
pistalka Další faul, tentokrát však Giggs nic nenahrál. U míče Ronaldo a Giggs, 20 metrů od branky.
88. min.
Tečovaná střela končí mimo. Další roh domácí opět zvládli odehrát do bezpečí.
87. min.
pistalka Ronaldo šel hodně ochotně k zemi a rozhodčí zapískal. Stadion vybuchl hněvem. Míč si staví sám postižený do vzdálenosti cca 30 metrů od branky.
87. min.
offside Berbatov v offsidu.
Tottenham Hotspur
85. min.
Bentova hlavička již tak nebezpečná nebyla.
84. min.
vykricnik Luka Modrič vystřelil z 20 metrů, jeho pokus se oteřel o jednoho z hostujících hráčů a skončil těsně nad břevnem!
83. min.
vykricnik Park tvrdě vystřelil z hranice vápna, Gomes vytlačil nad břevno. Brankář Kohoutů vyboxoval i následný rohový kop.
82. min.
Ronaldo našel na vápně Berbatov, toho skvěle odzbrojil O´Hara.
79. min.
Domácí tuto situaci zvládli.
79. min.
Další roh pro Rudé Ďábly.
78. min.
offside Darren Bent uvízl v offsidu, skvělá práce dua Ferdinand - Vidič.
77. min.
vykricnik Po rohu Giggse se ke střele dostal Carrick, Gomes opět připravený.
76. min.
vykricnik Lennon kroutil svoji střelu na zadní tyč, o kousek minul!
75. min.
Po zásahu Vidiče se bude roh kopat i na druhé straně.
74. min.
vykricnik Na roh si na přední tyči naskočil Ferdinand a jen těsně minul!
74. min. Manchester přebírá iniciativu, je tu další rohový kop.
72. min.
vykricnik O chvíli později však posadil balon na hlavu Vidiče a Gomes musel zasahovat!
72. min.
Giggs žádného svého spoluhráče nenašel.
71. min.
Další roh pro Manchester vybojoval Park.
70. min.
stridani Alex Ferguson připravil hned dvojité střídání. Na hřiště přišli Scholes a Giggs, zápas skončil pro Teveze a Fletchera.
67. min.
offside Luka Modrič chycen v offsidove pasti.
63. min.
vykricnik Bentley z přímého kopu donutil Sara k parádnímu zákroku!
62. min.
stridani O´Hara nahradil na hřišti Jenase.
61. min.
Park se uvolnil na vápně, vystřelil však přesně do míst kde stál připravený Gomes.
58. min.
57. min.
Tevez vybojoval roh. Z něj hosté Sara neohrozili.
54. min.
stridani Darren Bent přišel na hřiště za Romana Pavlyuchenka.
54. min.
vykricnik Po rohovém kopu se balon dostal k Ronaldovi, který zpracoval a poslal míč do branky. Hlavní rozhodčí však odpískal Ronaldovi ruku při zpracování.
53. min.
Berbatov se probíjel do vápna, v poslední chvíli ho o míč připravil skluzem jeden z bránících hráčů.
51. min.
Na druhé straně mířil nepřesně Darren Fletcher.
50. min.
pistalka Po faulu Da Silvy na Lennona poslal Bentley slabou střelu do náručí Sara.
47. min.
Pěkná kobinace Manchesteru skončila příliš dlouhou přihrávkou Ronalda na Teveze.
46. min. pistalka Druhý poločas na White Hart Lane začal.
45. min. pistalka První poločas skončil, branky jsme se nedočkali.
45. min. poznamka V prvním poločase budou nastaveny 3 minuty.
43. min.
O´Shea centroval, Berbatovi i Parkovi chyběl k zakončení kousek.
41. min.
vykricnik Lennon z dálky tvrdě vypálil, trefil jen svého spoluhráče Pavlyuchenka.
39. min.
vykricnik Do Bentleyho centru se položil Modrič. Sar pouze ve stoje sledoval jak míč letěl těsně nad břevno!
36. min.
Tevez se po levé straně svým typickým buldočím stylem prodral až k zakončení. Jeho střela z velkého úhlu šla hodně mimo.
34. min.
Park prostčil na Berbatova, tomu míč utekl až ke Gomesovi.
31. min.
Carrickova střela sražena na roh. Z něj hosté branku neohrozili.
29. min.
vykricnik Lennon si udělal místo ke střele a zamířil k tyči. Sar perfektním zákrokem zasáhl. K dorážce se ještě dostal Pavlyuchenko, ale jeho střelu z úhlu Sar také zlikvidoval. Druhý zákrok se však do statistik nezapíše, před ním byl totiž máván offside.
28. min.
Ferdinand dával nebezpečnou malou domů, Pavlyuchenkovi chyběl kousek aby se zmocnil balonu.
26. min.
Ronaldo z levé strany centroval, obrana Kohoutů odvrátila.
23. min.
K zakončení se neprodral asni Pavlyuchenko, Vidič ho před vápnem o míč připravil.
20. min. poznamka Hraje se mezi vápny bez šancí.
16. min.
Berbatov slabě hlavičkoval pouze do rukou Gomese.
13. min.
Bentley rozehrál i rohový kop, tentokrát do rukavic Sara.
12. min.
pistalka Rafael si vyšláp na Modriče. Bentley poslal centr do vápna, Vidič zahrál na roh.
11. min.
stridani Za zraněného Woodgatea přišel Huddlestone.
10. min.
zraneni Domácí zadák Woodgate byl ošetřován a ze hřiště odešel rovnou do kabin. Dnešní utkání pro něj smolně končí.
9. min.
vykricnik Bentley napřáhl z dálky a Van der Sar se musel hodně natáhnout aby balon vyrazil.
9. min. poznamka Omlouvám se za odmlku způsobenou výpadkem spojení. Probíhá 9. minuta a stav je stále bez branek.
1. min.
První roh Manchesteru nebezpečný nebyl.
1. min. pistalka Utkání právě začalo!
poznamka Tottenham Hotspur: Gomes, Corluka, Dawson, Woodgate, Assou-Ekotto, Lennon, Zokora, Jenas, Bentley, Modric, Pavlyuchenko.
poznamka Manchester United: Van der Sar, Da Silva, Ferdinand, Vidic, O´Shea, Park, Fletcher, Carrick, Ronaldo, Berbatov, Tevez.
poznamka Peklo si dnes na stadioně zřejmě užije Berbatov, který přestoupil do Manchesteru právě z týmu Kohoutů.
poznamka V dnešních zápasech se zrodily dvě remízy favoritů. Liverpool doma v jen remizoval s Hull City 2:2 a jeho první místo je v ohrožení. Zítra se před něj může natlačit londýnská Chelsea. Arsenal v Middlesbrough také uhrál jen bod za remízu 1:1 a na čvrté místo se prodrala Aston Villa, která doma přehrála Bolton 4:2.
poznamka Dobrý podvečer u Premier League! Čeká nás zápas 17. kola mezi Tottenhamem Hotspur a Manchesterem United. Utkání má výkop v 18:30.
Chat
Do chatu mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.

já9 - Škoda...že Tottenham nedal gól

net.x - škoda

Sparta and Chelsea - dobře Tottenham

Beatboxer - to jo

Cristiano.Ronaldo7 - tvl skoda

Ustinho - Paráda, to už je další remízka :D že by zase krize BIG 4? Chelsea je doma zrádná :D ale ne.. vyhraje a bude na čele ;)

net.x - chtělo by to Naniho rychlý nohy místo Ronalda

dejmistr - este ze nedal

Beatboxer - skoda ronaldo :-(

net.x - jen jestli je to k oslavě (ten kratší nick:-) )

Dukinho - to je jasna remiza

Mars - hura :)

Dukinho - uz jsem tady s kratsim nickem

net.x - arsenal do toho dneska teda bušil...ne že bych jim fandil, ale zasloužili si 3 body...manutd musí vyhrát.:-)

RONALDINHO,RIBERY,ROBINHO,SEEDORF,SIMAK,R.CARLOS - tak ja pujdu psat na kratsi profil kdyz vam to tak vadi