Ja sa cudujem ze co tu ten MUTADEMUS vyskakuje Gerrard je pre nas dolezity to hej bez neho je to tazsie... ale v prdeli sme isto neni na rozdiel od vas tak prosimta sklapni... Smajlík 7

Fulham tuhle sezonu skvěle posílil přeju mu UEFU Smajlík 17

marrtyk

Liverpool opět ukázal že bez Gerrarda je úplně v prdeli...

Mutademus

A proto bez nej vyhral nad ManU vid?bylo to tim ze hraci byly unaveny po repre prestavce.A neumime hrat do plny obrany to se potvrdilo uz proti Stoke.

Mara_L.F.C

proti man utd přišel Gerrard na hřiště v 68.minutě a gol daly v 77. a to už tam Gerrard byl tak se nevymlouvej bez Gerrarda prostě Liverpool neumí hrát

Mike - 23.11. Odpovědět

Remízy doma s Fulhamem je velká škoda....

Mike
Stanny - 22.11. Odpovědět

ty jo koukam ze mi to vyslo tipnul sem si tady a i normalne vsadil remizku.. akorat nevim jestli mel Live hodne sanci jak sem tu psal :-D

Stanny
Redsss - 22.11. Odpovědět

Skoda mohli sme odskocit Chelsea este raz smola.... Smajlík 12

Redsss
indy - 22.11. Odpovědět

pro nás je to zklamání taky Smajlík 1 jen se divím že dneska žadný tým s big four nestřelil gol,uvidíme co uděla dnes MANU

Harley242

Musime vyhrat,to je jasne.Torres je uz opat vo svojej forme,verim,ze poda este lepsi vykon ako v reprezentacii.Live go go!!!

Tommy12 - 21.11. Odpovědět

Liverpoolu by ten titul tento rok hodně slušel a hráči védí že ho mohou získat už teď spolu s Chelsea odskočili ostatním soupeřům a v anglii se málogdy stává že si vedoucí celek z velké 4 neudrží vedení.Myslím si že to nerozhodne Skóre jak si všichni myslí ale Chelsea v průběhu jarní části vyhraje o jeden zápas víc než Reds a podřží si to.Pokud samozřejmě nebude dohrávat ligu s polovinou kádru zraněných to je snad největší problém k dosažení titulu.CHelsea jim tu nedávnou porážku na jaro určité oplatí.Tenhle zápas vyhraje Liverpool o tom není pochyb. Smajlík 4

Tommy12

3-0 pro Liverpool

Mila-Arsenal

4:0 3x torres ten jeden zbývající dá gerrard parááda Smajlík 17 Smajlík 1 LFC do tohoooooooooo

fpatipy

Jako fanousek Man Utd bych si pral prohru Liverpoolu ale myslim ze to se nestane 2:0 (Kuyt,Gerrard)

13Hrosik

liverpool to musí vyhrát

Gerrard.8

dobrá remiza Smajlík 7 nebo vyhra Fulhamu Smajlík 1 ale přece jenom si tipnu na liverpool Smajlík 2