Zpět na » Gambrinus liga » Zápasy » SK Slavia Praha vs. FK Siad Most

SK Slavia Praha vs. FK Siad Most - Online přenos

Stránka se obnoví za 30 sekund.
Minuta Ikonka Popis události
90. min. poznamka Slávisté se zde dýmovnicemi snaží udusit Strahov a já vám děkuji za pozornost při sledování dnešního on-line přenosu z utkání Slavia – Most. U dalšího kola Gambrinus ligy nashledanou a přeji příjemný zbytek dnešního fotbalového večera. Jindra Šimáček Fotbalportal.cz
90. min. pistalka Rozhodčí ukončil zápas Slavia – Most 2:0
FK Siad Most
90. min.
Onyango s Trubilou teď předvedli pěknou kombinaci.
SK Slavia Praha
90. min.
Další šance Slavie, kterou přerušuje Petr Johana.
89. min.
vykricnik Do brejku se dostala Slavia. Černého střelu po zemi zlikvidoval Švenger.
88. min.
Kapitán Pilař, však míč posílá nad Vaniakovu branku.
87. min.
Most po faulu domácího obránce bude zahrávat standardní situaci z hranice velkého vápna.
83. min.
vykricnik Nepřesnou hlavičku Johany do náruče brankáře Švengera, zachytil Toleski, jeho střela z otočky ale skončila v zámezí.
83. min. poznamka Dnešní utkání sleduje 5168 diváků.
80. min.
poznamka Martin Abraham odchází za pískotu domácích fanoušků, je vidět že slávistům ještě nepřirostla k srdci jeho sparťanská minulost.
80. min.
stridani Ze hřiště odchází Martin Abraham a místo něj nastupuje Ladislav Volešák.
80. min.
stridani Ze hřiště odchází Tomáš Pešír a místo něj nastupuje Vincent Mendy.
78. min.
Na poslední chvíli zachraňuje Most Patrick Gedeon. Dobře přečetl hru Slavie a zastavil tak dobrou přihrávku putující na Marka Jarolíma.
73. min.
stridani Ze hřiště odchází Ondřej Prášil a nahrazuje ho Patrick Onyango.
72. min.
stridani Za velkého potleskuze ze hřiště odchází Jan Blažek a nahrazuje ho Goce Toleski.
71. min.
zk Žlutou kartu dostává Emil Rilke.
68. min.
vykricnik Slavia měla na hranici pokutového území hned několik příležitostí, ale ani jedna střela nekončí v bráně hostí a vše ukončuje odkopem Petr Johana.
64. min.
stridani Vlastimil Stožický opouští hřiště a na jeho místo nastupuje Petr Loos.
62. min.
Jaroslav Černý ukazuje svůj herecký um. Rozhodčího Kovaříka to však nechává chladným.
60. min.
offside Offsidová past domácích však vystavila všechny útočící hráče hostí do postavení mimo hru.
60. min.
Most bude zahrávat přímý volný kop.
57. min.
poznamka Na rohový kop si nejvýše vyskočil Tavares a s přehledem zakončuje do Mostecké brány. Dává svůj první ligový gól.
57. min.
gol Michael Tavares dává gól!!!
56. min.
Slavia předvedla pěknou fotbalovou akci, okořeněnou patičkou Ivany. Hosté odvracejí na rok.
55. min.
stridani Ze hřiště odchází Marek Suchý a nahrazuje ho Michael Tavares.
54. min.
zk Žlutou kartu dostává Jaroslav Škoda.
52. min.
poznamka Most se z brejku mohl dostat do další šance, unikajícího Pešíra zastavil Pudil pouze za cenu faulu.
52. min.
zk Žlutou kartu dostává Daniel Pudil.
51. min.
zk Žlutou kartu dostává Martin Latka.
50. min.
vykricnik Z následně rychle rozehrané standardní situace mohl Emil Rilke skórovat, jeho střela z úhlu šla ale vedle.
50. min.
pistalka Jaroslav Černý fauluje na půlce hřiště.
48. min.
Přímý volný kop hostí odvrátili domácí obránci pouze na roh, který následně zlikvidoval Vaniak.
46. min. pistalka Rozhodčí Kovařík zahájil druhý poločas utkání Slavia – Most.
45. min. poznamka Poločasový výsledek zatím nechává vše otevřené, i když spokojenější jsou určitě domácí, mají více ze hry a jsou aktivnější. Most nejvíce zahrozil po zahrání přímého kopu, který skončil na břevně Vaniakovy branky.
45. min. poznamka Během přestávky probíhá losování a 20 vybraných diváků bude moci v doprovodu některého ze slávistických hráčů navštívit dokončující se stadion v Edenu. My si mezitím můžeme shrnout 1. poločas.
45. min. pistalka Rozhodčí Kovařík ukončil první poločas utkání Slavia – Most.
45. min.
poznamka Tomáš Pilař je odnesen na nosítkách, ale brzy se vrací do hry.
45. min.
zk Žlutou kartu dostává Vitali Trubila.
45. min.
zraneni Na hřišti je ošetřován hráč hostí Tomáš Pilař.
42. min.
vykricnik Slavia zahrávala přímý volný kop, hlavičku domácího hráče, už po několikáté, opět zlikvidoval brankář Švenger.
42. min.
zk Žlutou kartu dostává Byron Webster.
39. min.
poznamka Po pěkné akci z pravé strany Krajčík servíroval míč na malé vápno, kde se po teči domácích obránců odrazil až k Janu Blažkovi, nemýlil a dává první gól zápasu.
39. min.
gol Jan Blažek dává gól!!!
38. min.
offside Emil Rilke zastaven pomezním.
36. min.
vykricnik Po spolupráci Ivanou s Jarolímem, se druhý jmenovaný dostal ke střele z hranice 20 metrů. Jarolímovu nedůraznou střelu však kryje brankář Švenger.
34. min.
zk Žlutou kartu dostává Patrik Gedeon.
31. min.
vykricnik Slavia předvedla pěknou kombinaci na levé straně hřiště, po ose Pudil - Černý - Pudil, se k míči už ale neprobojoval Ivana.
30. min.
poznamka Na polovině hřiště skolil nevybíravým zákrokem hráče hostí.
30. min.
zk Žlutou kartu dostává Marek Suchý.
28. min.
Slavia zahrávala přímý kop, k centrovanému míči se probojoval Jaroslav Černý, jeho střela skončila v chumlu obránců hostí.
26. min.
poznamka Slávističtí fanoušci si zpívají, že jsou pražští ku*vy.:)
25. min.
vykricnik Most z přímého kopu, z dobrých 26 metrů, orazítkoval břevno Vaniakovy branky.
23. min.
Slavia měla po rohu další šanci, hlavičku Ericha Brabce však zlikvidoval, dobře chytající Švenger.
22. min.
vykricnik Marek Jarolím, mohl dát první gól zápasu, jeho volej po centru Černého ale mířil vedle.
20. min.
Most vybojoval balon a dostával se do pěkné šance, nepřesná přihrávka Pilaře, však všechnu námahu ukončila.
19. min.
offside Marek Jarolím byl zastaven pomezním.
18. min.
Slavia zahrávala rohový kop, který ale zlikvidoval brankář Švenger.
17. min.
Mostecká hra je teď plná nepřesností, Patrik Gedeon svými přihrávkami spoluhráče nenachází.
14. min.
Most zahrával rohový kop, pouze na hlavy domácích obránců.
13. min.
Slavia je stále chuti a kombinační hrou se dostává do dalších šancí.
11. min.
vykricnik Brankář Švenger teď předvedl pěkný zákrok proti střele Jaroslava Černého.
8. min.
poznamka Černý pálil z hranice velkého vápna po přihrávce Suchého.
8. min.
vykricnik Jaroslav Černý se ocitl v pěkné šanci, jeho střelu zblokoval obránce hostí pouze na roh.
7. min.
Mostu ukazuje, že na Slavii nepřijel pouze bránit a nesměle vyráží do prvních útoků.
6. min.
pistalka Erich Brabec fauluje na polovině Mostu.
4. min.
Jaroslav Černý vyslal do pokutového území Mostu první nebezpečný centr. Brankář Švenger s pomocí obránců míč chytá.
2. min.
Patrik Gedeon vyslal na brankáře Vaniaka první střelu, však dosti nepřesnou.
1. min. pistalka Rozhodčí Kovařík zahájil první poločas utkání Slavia – Most.
pistalka Dnešní utkání bude řídit rozhodčí Libor Kovařík s asistenty Emilem Ubiasem, Ivanem Teuberem, čtvrtým rozhodčím je Jiří Adam.
poznamka Sestava hostí: Švenger - Prášil, Johana, Webster, Škoda - Stožický, Gedeon, Pilař, Trubila - Rilke, Pešír. Náhradníky jsou: Svoboda, Onyango, Jamrich, Bogdanov, Mendy, Loos, Hrechishka.
poznamka Sestava domácích: Vaniak - Krajčík, Latka, Brabec, Pudil - Jarolím, Abraham, Suchý, Černý – Ivana, Blažek. Náhradníky jsou: Vorel ,Tavares, Toleski, Dřížďal, Kalivoda, Volešák, Střihavka.
poznamka Trenéři Karel Jarolím a Robert Žák dnes pošlou od úvodní minuty své svěřence na hřiště ve složení.
poznamka Trenér Karel Jarolím dnes bude také postrádat hráče Dušana Šventa, Petra Jandu, Vladimíra Šmicera, Zdeňka Šenkeříka, kteří doléčují zranění a Davida Hubáčka, který má zraněný palec u nohy. Trenér Robert Žák dnes nebude moci počítat se stoperem Jiřím Studíkem, který hostuje v Mostě právě ze Slavie a dohoda mezi kluby mu brání nastoupit. Zato do sestavy se vrací po karetním trestu Johana a Pilař.
poznamka Minulé duely těchto celků skončily výsledky: Gambrinus liga 2006/07 výhra Mostu 2:0, v jarní části výhra Slavie 3:0 a naposledy v podzimní části probíhající sezóny 2007/08, výhra Slavie v Mostě 3:2, za Most tehdy dával gól makedonský útočník Toleski, který ale dnes bude hájit barvy ligového lídra. Za Slavii už dnes nenastoupí brazilec Gaúcho, který v týdnu přestoupil do slovenského FC Senec.
poznamka Minulý domácí zápas Slavie zaznamenal nejmenší návštěvu 17. kola, doufejme, že dnes přijde na Strahov více diváků, pomoci tomu chce i samotná Slavia a tak upravila tréninky všech svých týmů v mládežnických kategoriích a do hlediště tak dnes dorazí přibližně 500 hráčů a osob z realizačních týmů.
poznamka Dobré nedělní odpoledne ze stadionu Evžena Rošického, vítejte u 19. kola Gambrinus ligy, zápasem mezi týmy SK Slavia Praha – FK Siad Most.