Zpět na » Gambrinus liga » Zápasy » FC Baník Ostrava vs. TJ Bohemians Praha

FC Baník Ostrava vs. TJ Bohemians Praha - Výsledek

pro divaky neeej zapas!

galinecekLFCFCS

I když jsme vyhráli o jeden gól já jsem se náramně bavil a podle mě je lepší vyhrát 5:4 než 2:0 aspoň já si to myslím Smajlík 19

julek8 - 20.10. Odpovědět

za 2 góly může jasně Vašek tak-že to v klidu mohlo skončit 5:2 ale to je jedno hlavně že zabraly a otočily za stavu 0:2 Smajlík 7

FK Jeseník 1908

Zas tak parádně to nevidím. takové branky bychom neměli dostávat.

seedorf

20 minuta 0-2 to cumim jak svin ta bohemka umi hrát s libercem teplicema banikem...

45 minuta 3:2 to cumim jak svina ta Bohemka hraje picu wedou 2:0 a ece do polocasu prohrawaj..Joo Picoo Banik pico Banik Pico FCB! Smajlík 17

Banik pičo

no 56. minuta a 4:3..doslova fotbalové hody...ale ta penalta proti Baníku byla přísná...

Dephetus
Huth - 18.10. Odpovědět

3:1

Huth
centos - 18.10. Odpovědět

Fajny termin, dobré počasí, tak doufám, že tam všichni budete.

banicecek

ja hraju za bohemku mladsi zaci a mislim si ze to bude teskej boj ale tybuju ze to bude 1:1 nebo 1:2 Smajlík 2 Smajlík 14 Smajlík 16

migralovec007
centos - 17.10. Odpovědět

Za Bohemku, nebo za Střížkov?

centos
julek8 - 17.10. Odpovědět

To by byla ostuda , ztratit body z Pražskymy Australany Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

julek8
JO - 17.10. Odpovědět

Domácí 1 Smajlík 1

JO
kanonyr - 16.10. Odpovědět

suverene 4:1 bohemka to je trgedie ta s fotbalem to nejde do sebe Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

centos - 16.10. Odpovědět

Kura chachaři, čekal jsem nadšený jásot :)

centos

bohemka stř. vyhraje Smajlík 10

3:0

Dephetus

Věřte mi, že Svěrkoš nám nedá ani jeden gól, protože nehraje kvůli 4 žlutým. Smajlík 1

Fanoušek Bohemky
Xavi - 15.10. Odpovědět

taky vy se mě budete chytat takle za slova, omlouvám se teda, že sem nesprávně uved Svěrkoše jako možného autora branek, ale nejsem ostravák a proto se až tolik nezajímám o karetní tresty hráčů Baníku, a když góly nebude střílet Svěrkoš, tak někdo jinej určitě, to se nebojte

Xavi
Poly - 14.10. Odpovědět

chlapci 3:0 v klidku Smajlík 7

Poly

Pokud neporazíme tento omyl přírody tak budu velmi velmi naštvaný.
Smajlík 10 Smajlík 10 Smajlík 10 Smajlík 10 Smajlík 15

Kepy_FCB
Xavi - 14.10. Odpovědět

No tak to doufám, nebojujete jenom za svoje body, ale i za všechny ostatní, kerejm se Střížkov hnusí. Svěrky by se moh zase rozstřílet a vyhoupnout se před ty slávisy. Smajlík 3

Xavi

kéž střížkov dostane na držku, viděl by to o dva góly, nejlíp 2:0

Xavi
bakkies - 14.10. Odpovědět

No...ideál by byl tak 5:0, ale to asi neklapne Smajlík 2 Ja to vidim na 3:1. Je potřeba jim trochu přistřihnout křídla

bakkies

no tak 5:0 by bylo nádherný, Svěrkoš by dal 4 a hnedle by byl nej střelec...a pak aby skóroval Lička

Xavi

Třeba se nám povede uhrát remízku... 1:1

Mike - 11.10. Odpovědět

Jo, asi Baník nebude takovýhle soupeře pořád porážet rozdílem třídy, ale 3:1 by to mohlo skončit.