Zpět na » Gambrinus liga » Zápasy » SK Kladno vs. FC Tescoma Zlín

mym ligovym snem je vydet nudne kladno v jine lize,co lize v jine soutezi,nejlepe nejaka zupa nebo zumpa,tak jak si zaslouzi.nema stadion a hlavne nema fans ..to i kluby msfl ci cfl maji lepsi fans!KLADNO-OSTUDA LIGY SESTUP!SESTUP!SESTUP!!!!

Mike - 26.08. Odpovědět

Lepší než Střížkov...já nevím co na tom všichni vidíte. Kladno má dost fanoušků, ale do kotle jich chodí pár. Stadion taky není zrovna ideální. No jo, nejsou prachy a ty hejbou světem. Kdyby byl Baník (i další týmy) v takový finanční situaci, tak by to co píšeš mohli všichni říkat o něm. Ostudu ligy nechápu, berou se výkony a ne stadion ani fanoušci, jak si většina lidí myslí. A Kladno má výkony na to, aby ligu udrželo. Podívej se třeba na Střížkov. Smajlík 7

Mike
Mike - 24.08. Odpovědět

Ach jo. Smajlík 12 Nevím, koho víc chceme porazit. Takový šance. Šilhan - dal sice gól, ale že by to byl nějakej střelec, to bych neřekl. 2 minuty po tom co dal gól se k němu odrazil míč a on ho z malýho vápna poslal 4 metry nad bránu Smajlík 13 . Beny to samý. Přišel, prošel obranou, udělal kličku Baránkovi a minul prázdnou bránu. Smajlík 12 Smajlík 11 Smajlík 13 Větší tutovky si ani přát nemůžem. A pak jako vždycky příjde 1 nepohlídaná situace a vyrovnání. Musíme zabrat.

PiotrIV - 21.08. Odpovědět

0-1 Pepik Mazuru to se svým Zlínem nějak ubraní do 90 minuty a v 93 dá Kroupa na 0-1 Smajlík 7 Smajlík 18

PiotrIV
Mike - 22.08. Odpovědět

Smajlík 3

Mike

Anti-šlágr gola. Podle mě jakýkoliv výsledek vyjma 0:0 bude úspěch...z fotbalové strány...

Fabregas??!!

remíza jak z praku

blondák jbc

Po tom, co jsem viděl Kladno v zápase proti nám, si myslím, že proti Zlínu nevyhraje. 0:0

Fanoušek Bohemky
Mike - 21.08. Odpovědět

No já ti nevím, ale myslím si, že Kladno hrálo líp než Bohemka (byl jsem tam taky)

Mike

Pravda, akorát jste ze 2 šancí dali 3 góly. Ptz tomu kiksu od Pavlíka se ani nedá říkat vaše šance.

Mike

Těch prvních 20 minut určitě, ale potom už jsme podle mě měli mírně navrch my, zejména ve druhém poločase (ale to už bylo i tím, že Kladno se za stavu 3:0 už ani moc nesnažilo).

To jo no, ale hlavně za stavu 3:0 přestala "Bohemka" hrát a Kladno mělo dost šancí a podržel vás gólman. Nás bohužel ne.

Mike
.Tom. - 23.08. Odpovědět

to neni Bohemka! nazývejme věci pravými jmény Kladno prohrálo se Střížkovem = zloději. Bohemka hraje 2.ligu Smajlík 7

Mike - 18.08. Odpovědět

Pevně doufám a věřím, že si Kladno připíše první 3 body v nové sezóně. Proti Střížkovu bylo šancí dost, jenom to chce ty šance proměňovat. Když se tohle podaří zlepšit, pak se musí vyhrát. 2:1