Zpět na » Gambrinus liga » Zápasy » FK Siad Most vs. FC Baník Ostrava

FK Siad Most vs. FC Baník Ostrava - Online přenos

Stránka se obnoví za 30 sekund.
Minuta Ikonka Popis události
90. min. pistalka Utkání bylo ukončeno
FC Baník Ostrava
90. min.
gol Varadi dává gól! Baník přečíslil soupeře a rezultem je branka vstřelená Varadim.
88. min.
stridani Zehera nahradil Svěrkoš
85. min.
stridani Tchuře nahradil Mičola
FK Siad Most
83. min.
stridani Holendu nahradil Oboya
75. min.
stridani Rajtorala nahradil Varadi
70. min.
stridani Toleskiho nahradil Bogdanov
70. min.
stridani Da Silvu nahradil Loos
62. min.
gol David Tchuř dává gól! Dostal se ke Svobodou vyraženému míči a "zavěsil"
51. min.
zk Žlutá karta pro Tomáše Marka
46. min. pistalka Druhý poločas začal
45. min. poznamka Do zápasu lépe vkročili hosté, od 10. minuty se ale dostali do útlumy a úřadovat začal Most leč branka nepadla ani na jedné straně
45. min. pistalka Konec prvního poločasu
41. min.
zk Žlutá karta pro Trubilu.
36. min.
zk Žlutá karta pro Byrona Webstera
32. min.
zk Žlutá karta pro Ondřeje Prášila.
pistalka Utkání začalo
poznamka 30 P. Vašek - 18 T. Marek, 19 P. Pavlík, 6 D. Bystroň, 15 P. Čoupek, 11 F. Rajtoral, 24 F. Metelka, 8 R. Otepka, 22 D. Tchuř, 10 R. Zeher, 17 L. Magera
poznamka 30 M. Svoboda - 25 O. Prášil, 27 B. Webster, 18 L. Jamrich, 5 V. Trubila, 2 D. Andrei, 19 J. Škoda, 8 T. Pilař, 26 P. Čermák, 23 J. Holenda, 9 G. Toleski,
poznamka Dobrý den! Z utkání SIAD Most - Baník Ostrava Vám přineseme zprávy o změnách stavu a případných karetních trestech
poznamka Vítáme Vás u ONLINE přenosu ze zápasu FK Siad Most - FC Baník Ostrava.