Zpět na » Gambrinus liga » Zápasy » FK Siad Most vs. FK Viktoria Žižkov

V Mostě vypukla velká radost, domácí se radují teprve z druhé výhry.
90. min.
Johana výborně pozičně vykrill Straceného.
FK Viktoria Žižkov
90. min.
vykricnik Kalod měl obrovskou šanci na vyrovnání, ale míč poslal těsně vedle levé tyčky.
90. min.
Domácí drží míč na svých kopačkách a kontrolují vedení.
85. min.
vykricnik Unikal Holenda, upadl v pokutovém území, ale faul to v žádném případě nebyl.
81. min.
Johana se zhloubi pole vydal na steč, poslal centr do vápna, ale hosté míč odvrátili.
79. min.
stridani Loose nahrazuje Jaroslav Škoda.
77. min.
zk Žlutou kartu za zdržování hry viděl Bogdanov.
75. min.
Sprint přes celé hřiště předvedl Andrei, jenže na konci svého snažení upadl.
74. min.
offside A Švancara střílí branku, ale znovu z ofsajdu, tentokrá o něm nebylo pochyb.
73. min.
zk Da Silva obdržel žlutou kartu za faul na Holendu na polovině hřiště.
70. min.
vykricnik Johana měl na hlavě další branku, míč však nevměstnal mezi tři tyče.
69. min.
zk Po pravé straně unikali domácí, za cenu žluté karty je zastavil Novotný.
67. min.
zraneni Ze země se těžce zvedal Kalod, ale nyní se již vrátil do hry.
65. min.
Žižkov znovu vyrovnává, ale znovu z ofsajdu.
65. min.
Závar před Acevským vyřešil Johana odkopem.
61. min.
stridani Střídají i hosté, místo Bukače naskočil Kalod.
61. min.
stridani Odchází Oboya a nahrazuje ho Lubomír Bogdanov.
55. min.
stridani Mostečtí střídají tzv. post za post, odchází Mendy a přichází Schut.
53. min.
Rychlý brejk domácích, na levé straně přidal do kroku Oboya, poslal centr do vápna, u něj však byl dřív Bartalský než Toleski.
50. min.
Nový muž na trávníku Novotný se mále uvedl brankou, jeho střele z hranice vápna scházely centimetry.
49. min.
Holenda si na pravé straně obhazoval obránce, poté o něj zaškobrtl a upadl, rozhodčí faul neodpískal.
46. min.
stridani V sestavě hostí naskočil místo Moughfira Novotný.
46. min. pistalka Zahájen druhý poločas. Rozehrávají domácí.
45. min. pistalka Rozhodčí ukončil první poločas.
45. min.
zk Trefili jen zeď a následný brejk zastavil Kučera faulem, ze který viděl žlutou kartu.
45. min.
Přímý kop z hranice vápna budou zahrávat hráči Žižkova
45. min.
Domácí zatlačili Viktorii, ale gól nevytěžili.
43. min. zk Vitali Trubila uviděl žlutou kartu za faul na pravé straně.
40. min.
Žižkov z nadějného přímého kopu vytežil jen velmi nepřesnou střelu.
38. min.
Po centru z levé strany hlavičkoval Švancara mimo.
36. min.
Pilař zahrával přímý kop z pravé strany a protáhl brankáře hostí, ten vytěsnil na roh, z toho se všau urodila jen nepřesná hlavička Oboyi.
34. min.
Hoste vyrovnávají, jenže branka není uznána pro ofsajd.
33. min.
zk Mendy obdržel žlutou kartu za nebezpečný faul na polovině hřiště.
31. min. V posledních minutách probíhá boj o míč především ve středu hřiště.
28. min.
Da Silva vyslal nepřesnou střelu směřující mimo branku domácích.
26. min.
Po rohovém kopu poslal Toleski střelku z hranice vápna mimo.
26. min.
Jan Holenda hlavičkoval sám před brankářem, ale Bartalský vyrazil na roh.
22. min.
Pokutovým územím Žižkova putoval přízemní centr, ale dostali se k němu dříve hosté.
19. min.
Obrana Mostu odhlavičkovala na roh, Stracený se vrátil do hry.
18. min.
Stracený je odnášen na nosítkách po faulu jednoho z domácích, ze zajímavé pozice budou hosté zahrávat přímý kop.
17. min.
Do šance se dral Moughfire, ale Loos ve spolupráci s Acevskim situaci vyřešili.
16. min.
zk Tomáš Procházka obdržel žlutou kartu za faul na polovině hřiště.
15. min. Míč mají na svých kopačkách sice více hosté, ale do vyložené šance se zatím nedostali.
11. min.
Branka domácích padla po protiútoku, nejprve uháněl na brankáře Mostu Švancara, toho stáhl Webster, rozhodčí však faul neodpískal a z následné akce udeřili domácí.
11. min.
gol Goce Toleski střílí po centru Andreie z pravé strany vedoucí branku domácích.
4. min.
Rohový kop pro domácí vybojoval Oboya.
3. min.
Holenda se probíjel do šanci, jeho střelu však ztlumil obránce, takže brankář neměl problém s chycením.
1. min.
offside V ofsajdu se ocitl Luděk Stracený.
pistalka Rozhodčí Jech zahájil první poločas.
Rozhodčí přivádí oba týmy na hrací plochu. Domácí nastupují celí v bílém, hosté v červeno-černé kombinaci.
Kapitány dnešních soupeřů jsou Tomáš Pilař a Luděk Stracený.
Poslední utkání těchto soupeřů se datuje ještě do dob druholigových soubojů, před dvěma lety zde zvítězili domácí 7:2.
Domácí minulý pátek sehráli přípravné utkání s FK Teplice, které prohráli 1:2.
Hosté sehráli během reprezentační přestávky zápas poháru ČMFS v Líšni, odkud si odvezli vítězství 1:0, ale také byl vyloučen záložník Kušnír, který dnes bude kvůli trestu chybět.
pistalka Rozhodčími dnešního utkání budou Jiří Jech, Ivo Chytil a Ondřej Pelikán.
Domácí kouč Žák vyšle do boje tuto sestavu: Acevski - Trubila, Johana, Webster, Loos - Oboya, Pilař, V.Mendy, Andrei - Toleski, Holenda. Na střídání budou připraveni: Jedinák, Boutasgount, Schut, Jamrich, Škoda, Bogdanov a Svoboda.
Hosté nastoupí v sestavě: Bartalský - Kropík, Labant, Moughfire, Švancara, Procházka, Kučera, Da Silva, Šťastný, Stracený, Bukač. Na střídačce jsou připraveni: Novotný, Besta, Kalod, Dejman, Pilař, Zengue a Pařízek. Trenérem je Stanislav Griga.
Dobrý den dámy a pánové, vítám Vás u online reportáže ze stadionu v Mostě, kde se od 17:00 utká domácí FK SIAD s Viktorií Žižkov.
poznamka Vítáme Vás u ONLINE přenosu ze zápasu FK Siad Most - FK Viktoria Žižkov. Utkání začne v neděli 25.11.2007 v 17:00.