Zpět na » Zábava » Tipněte vítěze MS 2014 a vyhrajte knížku MS ve fotbale 1930-2014

Zábava - Tipněte vítěze MS 2014 a vyhrajte knížku MS ve fotbale 1930-2014

Tipněte vítěze MS 2014 a vyhrajte knížku MS ve fotbale 1930-2014 © sportskeeda.com - MS ve fotbale 2014

1

Líbilo se

01.07. - Fotbalový šampionát v Brazílii pomalu směřuje do finále. K naší tipovačce jsme se proto rozhodli přidat další soutěž, ve které si zahrajeme o knihu s ilustrovanými dějinami mistrovství světa od nakladatelství Grada. Pokud si o ní chcete zasoutěžit, stačí jediné - tipnout celkového vítěze, jenž 13. července získá jednu z nejcennějších trofejí vůbec a mít trochu štěstí v následném losování všech správných tipů.

Mistrovství světa ve fotbale letos nabídlo mnoho překvapení, zajímavých branek i excesů Luise Suáreze. Asi málokdo by očekával, že se Kostarika či Alžírsko podívají do osmifinále a že naopak favorizované Španělsko nepostoupí ze základní skupiny. Několik favoritů však stále sní svůj zlatý sen a pokud máte svůj tip, kterému věříte, doporučujeme ho odeslat na soutěžní email a počkat si na losování. Tři šťastlivci pak od nakladatelství Grada získají knihu MS ve fotbale 1930-2014, která obsahuje ilustrované dějiny všech odehraných šampionátů.

Vaše tipy odesílejte na email soutez@fotbalportal.cz, do předmětu napište "kniha MS ve fotbale".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 14. července.


MS ve fotbale 1930-2014

Originální ilustrované dějiny všech dosavadních světových šampionátů v kopané přinášejí ty nejdůležitější a nejzajímavější okamžiky jejich historie. Třeba finálový gól Antonína Puče z roku 1934, zlatou trefu Helmutha Rahna z roku 1954, nezapomenutelný slalom Josefa Masopusta z Chile, "boží ruku" Diega Maradony, plivanec Franka Rijkaarda po Rudim Völlerovi, nefotbalovou zákeřnou hlavičku Zinedina Zidaneho proti Marku Matterazzimu a mnoho dalších.

Nezaměnitelné karikatury nejznámějších hráčů fotbalové historie, senzační góly, úchvatné akce, rozporuplně okamžiky, statistiky, paradoxy, provázené poutavými příběhy z utkání i zákulisí šampionátů - to vše najdete v této jedinečné obrázkové publikaci pro velké i malé fanoušky a fanynky.

Prolistovat ukázku z knihy můžete zde.

Zakoupit knížku můžete na tomto odkazu.

Redakce / grada.cz, eshop.knihydobrovsky.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články