Zpět na » Tipovačka » V únoru pokračujeme: Na vítěze Tipovačky opět čeká 300 eur

Tipovačka - V únoru pokračujeme: Na vítěze Tipovačky opět čeká 300 eur

V únoru pokračujeme: Na vítěze Tipovačky opět čeká 300 eur © williamhill.com - William Hill

2

Líbilo se

21.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Pokud se vám v lednu nepodařilo obsadit jedno z výherních míst naší Tipovačky, můžete se o to pokusit v únoru. Znovu hrajeme o 300 eur, které můžete vyhrát díky tipování výsledků ve vybraných evropských soutěžích. Jejich počet navíc v únoru rozšiřujeme. Pojďte si s námi zahrát!

Lednové kolo Tipovačky už máme za sebou. Pět výherců dostalo možnost získat kredit na sázky v hodnotě 300 eur od sázkové kanceláře William Hill a dalších pět vyhlásíme za únor, jelikož máme k dispozici opět možnost rozdělit tento štědrý jackpot.

Stejně jako v lednu budou v nabídce tipování zápasy z Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesligy a nově už také i ze Synot ligy a evropských pohárů v čele s Ligou mistrů. Pokud je tedy jedna z těchto nově dostupných soutěží Vaší specialitou, můžete své znalosti potvrdit už v příštím týdnu.

Na co bychom rádi v únoru upozornili, je registrační e-mail na vašem profilu. Ten je třeba mít aktuální, jelikož Vás na něj budeme kontaktovat v případě výhry. Pokud nebude aktuální a nepodaří se nám s Vámi do 10. dne následujícího měsíce spojit, nemůžeme Vám výhru připsat.

Zároveň také nezapomeňte na jedinou podmínku k získání výhry, kterou je alespoň jedna uskutečněná sázka u sázkové kanceláře William Hill v daném měsíci.

Rozdělení výher pro únor:

1. místo: 100 eur
2. místo: 80 eur
3. místo: 50 eur
4. místo: 40 eur
5. místo: 30 eur


Vstoupit do Tipovačky můžete zde.

Kam dál?

Redakce / fotbalportal.cz, williamhill.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
fabco5 - 21.02. Odpovědět

skoda ze vyhra este neprisla za januar

fabco5
Člen Fotbalportal.cz mildo - 21.02. Odpovědět

do konca mesiaca určite príde

mildo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články