Zpět na » Tipovačka » V lednové Tipovačce hrajeme o 300 eur

Tipovačka - V lednové Tipovačce hrajeme o 300 eur

V lednové Tipovačce hrajeme o 300 eur © williamhill.com/cs - Tipovačka ve spolupráci s WilliamHill.com

5

Líbilo se

07.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Na FotbalPortal.cz se vrací tradiční Tipovačka, ve které se v lednu díky sázkové kanceláři William Hill hraje o 300 eur. Pokud máte správné tipy na výsledky zápasů Premier League, Primera Division či Serie A, můžete si jejich přesnost ověřit v tipovací soutěži. Při troše štěstí si pak odnesete jednu z finančních odměn, které čekají na pět výherců.

Sázíte na výsledky fotbalových utkání? Máte znalosti zkušeného bookmakera, nebo si jen chcete ověřit, jak na tom budete v porovnání s konkurencí? I pokud chcete jen zkusit štěstí, nabízíme vám možnost zúčastnit se naši Tipovačky, na jejímž konci čekají pět výherců ceny v podobě sázkového kreditu v celkové hodnotě 300 eur, které jsme připravili ve spolupráci se sázkovou kanceláří William Hill.

Jak se do tipovačky aktivně zapojit? Nejprve je třeba být registrovaným uživatelem na FotbalPortal.cz a zároveň mít založený sázkařský účet na WilliamHill.com. Pokud vám registrace chybí, můžete si ji založit zde, formulář pro vstup do WilliamHill.com pak naleznete pod tímto odkazem. Obě dvě registrace i účast v tipovačce jsou zdarma. Jedinou povinností mimo obě registrace je alespoň jedna uskutečněná sázka na WilliamHill.com. Tu můžete udělat kdykoliv během ledna.

Tipuje se konečný výsledek utkání. Za výhru domácích či hostů bude připsán 1 bod, za uhádnutou remízu 2 body. Pořadí se hodnotí dle měsíční bilance, do níž je třeba natipovat alespoň 25 zápasů.

Rozdělení cen dle pořadí výherců:

1. místo: 100 eur
2. místo: 80 eur
3. místo: 50 eur
4. místo: 40 eur
5. místo: 30 eur


Vstoupit do Tipovačky můžete zde.

Redakce / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
fabco5 - 12.01. Odpovědět

ta pripadna vyhra je volna stavka?

fabco5

Na čem ?

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články