Zpět na » Témata » victor moses

Téma - victor moses

Poslední článek
Chelsea udolala Burnley a její ztráta na čtvrté místo je pětibodová

19.04. -  Fotbalisté Chelsea měli v předehrávce na hřišti houževnatého Burnley několik slibných šancí. Útočník Álvaro Morata ale ani ty nejvyloženější neproměnil. O výhru 1:2 se tak zasadil Victor Moses - jeden jeho centr si Burnley srazilo do vlastní brány, podruhé už Moses překonal brankáře vlastními silami.

Články
Chelsea splnila povinnost a porazila West Brom

12.02. -  Fotbalisté Chelsea se po dvou prohrách v řadě konečně radují z ligové výhry. Po rozpačitých úvodních minutách se Blues naladili na tu správnou notu a díky dvěma gólům Edena Hazarda porazili West Brom 3:0.

Arsenal rozhodl zápas s Crystal Palace do třinácté minuty, ještě rychleji to dokázala Chelsea proti Brightonu. Agüero se blýskl hattrickem

20.01. -  Fotbalisté Arsenalu rozhodli o vítězství nad Crystalem Palace už v úvodu zápasu, když během sedmi minut vstřelili tři góly. Podobně úspěšný start do utkání měla i Chelsea, která už v šesté minutě vedla nad Brightonem 2:0. Tři body vybojoval i...

Arsenal přehrál Chelsea a znovu získal FA Cup. Potřetí v posledních čtyřech letech

28.05. -  Sporný gól. Potrestaná simulace. Červená karta. Svěšené hlavy fotbalistů ligového mistra a radující se hráči Arsenalu, kteří po šestém místě v Premier League oslavili alespoň zisk FA Cupu. Pro Arséne Wengera je to již sedmý triumf v této...