David Luiz: Miluju Sarriho filozofii, miluju „Sarriball“

02.05. -  I pod novým trenérem je stále jednou ze stěžejních postav. Nemá důvod si stěžovat. David Luiz je v Chelsea naprosto spokojený a styl Maurizia Sarriho se mu zcela zamlouvá. Miluje herní filozofii, kterou italský lodivod vyznává. Brazilský reprezentant také říká, že kritika Sarriho přístupu je nepřiměřená. David Luiz chválil i Troye Deeneyho z Watfordu.

Články
Chelsea po mizerném výkonu plném chyb prohrála s Watfordem vysoko 4:1

05.02. -  Fotbalisté Chelsea sice hráli hodinu v deseti, ani třicet minut před Bakayokovou červenou kartou ale nebylo ze strany Blues přesvědčivých. Chelsea kupila chybu za chybou, a proto s Watfordem prohrála 4:1.

Klíčem nebyla penalta, ale nedostatek bojovnosti, opravuje Wengera Troy Deeney, autor vyrovnávací branky

15.10. -  Watford dokázal otočit a vyhrát zápas s Arsenalem i díky sporně odpískané penaltě. Nesporným faktorem, který Hornets pomohl ke třem bodům je nasazení útočníka Troye Deeneyho, který se na hřiště dostal zhruba třicet minut před koncem, vedle...

Infarktový závěr play-off ve Watfordu – rozhodující branka padla v 97. minutě

13.05. -  Troy Deeney dal jeden z nejdůležitějších gólů své kariéry. Běžela 97. minuta, když Manuel Almunia dokázal Leicesteru chytit penaltu a z rychlé protiakce se přesným volejem prosadil Denney. Po jeho pozdnímu gólu propuklo na stadionu fanouškovské...