Zpět na » Témata » jaromír zmrhal

Téma - jaromír zmrhal

Poslední článek
Slavia by Zmrhalovi v odchodu nebránila, zatím ale nabídku nemá

23.01. -  Záložník Jaromír Zmrhal je jediným hráčem základní sestavy fotbalistů Slavie, kterého by vedení v případě zajímavé nabídky ze zahraničí bylo ochotné uvolnit. Reprezentační středopolař však zatím žádnou konkrétní nedostal, a tak se dál připravuje na jaro s Pražany. V dnešním duelu proti Žižkovu nastoupil netradičně na levém kraji obrany.

Články
Ve hře o titul ještě nejsme, brzdil euforii slávista Zmrhal

24.10. -  Záložník Jaromír Zmrhal zajistil fotbalistům Slavie gólem výhru 1:0 nad Slováckem a prodloužení vítězné ligové série už na šest kol. Pražané se minimálně do neděle posunuli na druhé místo tabulky dva body za vedoucí Mladou Boleslav, ve hře o...

Zmrhal se stává specialistou na Spartu, po roce jí dal opět gól

26.09. -  Záložník Jaromír Zmrhal se stává specialistou na zápasy se Spartou. Před rokem v Edenu rozhodl jediným gólem proti rivalovi o výhře slávistických fotbalistů 1:0 a dnes na Letné druhou brankou zpečetil v 79. minutě vítězství červenobílých 2:0.

Slávista Zmrhal: Je to parádní vstup do sezony, skoro jak pohádka

24.08. -  Od svého příchodu do A-týmu Slavie před třemi lety musel fotbalista Jaromír Zmrhal jen bojovat o záchranu. O to víc si nyní užívá, že tým z Edenu vévodí tabulce. Sám na tom má navíc velký podíl, protože v dosavadních pěti kolech nastřílel už...