Zpět na » Témata » callum wilson

Téma - callum wilson

Poslední článek
Co když nevyjde přestup Gonzala Higuaína? Chelsea nabídne 50 milionů liber za Calluma Wilsona

09.01. -  Trenér Chelsea Maurizio Sarri je ochoten zaplatit až 50 milionů liber za útočníka Bournemouthu Calluma Wilsona, pokud se jeho klubu nepodaří v nejbližší době dotáhnout přestup argentinského střelce AC Milán Gonzala Higuaína. Sarri údajně zůstává nadále odhodlán přivést Higuaína, navzdory obavám klubu z jeho přínosu.

Články
Liverpool třemi góly během devíti minut ukončil neporazitelnost Manchesteru City, Arsenal během čtyř minut ztratil zápas s Bournemouthem

14.01. -  Liverpool se dokázal na Manchester City výborně připravit. Reds těžili z aktivního napadání a smrtících protiútoků. Reds navíc nepustili soupeře do velkých šancí. Díky tomu ukončili neporazitelnost Manchesteru City a zvítězili 4:3. Arsenal prohrál...