Zpět na » Témata » borussia mönchengladbach

Téma - borussia mönchengladbach

Poslední článek
Psal se rok 1978, když k titulu vedla jen cesta rekordního vítězství

08.10. -  Fotbal píše ta nejlepší dramata. Vzpomínáte, když Arsenal vybojoval před dvaceti lety anglický titul v poslední vteřině? Nebo když Manchester United otočil finále Champions League s Bayernem v nastavení? Seriál "Psal se rok..." vám některé neuvěřitelné momenty připomene.

Články
Souhrn nedělních zápasů 2. kola Bundesligy: Schalke a Borussia vyhrály

16.08. -  AKTUALIZOVÁNO 19:24. Borussia Mönchengladbach si připsala první vítězství v sezoně, když v dramatickém střetnutí zdolala Herthu Berlín. Jednoznačná výhra domácích se zrodila v utkání mezi Schalke a fotbalisty Bochumi.

Shrnutí nedělních zápasů úvodního kola Bundesligy

09.08. -  AKTUALIZOVÁNO Od půl čtvrté se utkala dvě mužstva, která se připravují na záchranářské práce. Bochum a Mönchengladbach předvedly pohledný fotbal s šesti brankami - po třech na každé straně. Večerní duel mezi Freiburgem a Hamburkem skončil...

Představujeme mužstva Bundesligy I.

27.07. -  Fotbalová sezona 2009/10 začíná v Německu již tento pátek, a tak FotbalPortal ve zkratce představuje největší hvězdu, nejlepší nákup i pravděpodobné sestavy všech bundesligových celků. Dnes začínáme trojici nováčků, Gladbachem, Bochumí a...

Ukončí Galásek kariéru? Rodina mu povolila ještě jednu sezonu

21.05. -  Podle středeční informace německého serveru express.de by mohl český fotbalový záložník Tomáš Galásek po sezoně ukončit svou bohatou kariéru. Jenže bývalý český kapitán má od rodiny povolení ještě o rok svůj fotbalový život prodloužit.

Bayern získal Tymoščuka a Baumjohanna

04.02. -  Stálo to spoustu času, nespočet jednání i mnoho kompromisů, ale výsledek za to stojí: od léta budou za Bayern Mnichov kopat záložníci Anatoliy Tymoščuk a Alexander Baumjohann.

Bayern usiluje o

Bayern usiluje o "nového Ballacka"

20.01. -  Alexander Baumjohann z Mönchengladbachu by se po Oličovi mohl stát druhou letní posilou Bayernu. Za tři dny dvaadvacetiletý záložník, jenž je stylem hry přirovnávan k Michaelu Ballackovi, přijde zřejmě na konci letošní sezony zdarma.

Nový asistent pro Hanse Meyera

20.12. -  Trenér Borussie Mönchengladbach Hans Meyer dostane pro jarní záchranářské práce posilu realizačního týmu. Jeho novým asistentem se stane starý známý Manfred Stefes.

Hans Meyer novým koučem Mönchengladbachu

19.10. -  Hans Meyer, jenž naposledy trénoval 1. FC Norimberk, převzal mužstvo Mönchengladbachu s jednoznačným cílem. Zachránit 1. Bundesligu.

Ziege s bodem spokojen

18.10. -  Mönchengladbach vedl od třicaté minuty 1:0, jenže vedení ztratil, a od 77. minuty prohrával. Podařilo se mu však vyrovnat, získat alespoň bod a trenér Christian Ziege mohl být spokojen.

Gladbach podruhé v sezoně bodoval

17.10. -  Mönchengladbach vedl v Bochumi 1:0, ale nakonec byl rád alespoň za bod. Hlavně v druhém poločase plném zvratů se bylo na co dívat, čtyři branky, hra ve velkém nasezení, tomu se říká reklama na fotbal.

Gladbach hledá nového kouče

11.10. -  Borussia Mönchengladbach je prvním týmem Bundesligy, který v letošní sezoně odvolal trenéra. Po vyhazovu Jose Luhukaye tým prozatímně vede manažer Gladbachu Christian Ziege, intenzivně však hledá nástupce.

Neuville se vrací k fotbalu

08.09. -  Dlouholetý reprezentant, hráč Borussie Mönchengladbach Oliver Neuville se po přetrvávajících potížích s achilovkou vrací k fotbalu a v přípravném zápase už odehrál celých devadesát minut.

Hráči Werderu Brémy nezvládli úlohu favorita

30.08. -  Tým Brém si přijel do Gladbachu pro prohru. BVB stále udivuje své fanoušky a celou Bundesligu. HSV i nadále střílí góly.

Bundesligová neděle přinesla dvougólové výhry hostů

17.08. -  Hertha Berlín i VfB Stuttgart zvítězili nad svými soupeři z prvního kola Bundesligy o dvě branky a připsali si první tři body do tabulky. Dneska hráli tři Češi: Drobný i Šimák budou vzpomínat v dobrém, horší pocity zažil Fenin.

Představení týmů 2008/09: Borussia Mönchengladbach

07.08. -  Posledním týmem, který si představíme a můžeme ho zahrnout do postoupivších z druhé ligy, je Borussia Mönchengladbach. Tým, který pravidelně pendluje mezi první a druhou ligou.

Brémy porazily klub Matthäuse, Schalke 04 prohrálo

27.07. -  Včerejší program přinesl velmi překvapivé výsledky. V akci bylo hned několik německých týmů a my Vám přinášíme krátké shrnutí některých zápasů.

Bundesliga: Krátký přehled dosavadních přestupů 2/2

06.07. -  Který tým doposud finančně nejvíce vydělal a který opět do posil nejvíce investoval? Jaká známá i neznámá jména z Bundesligy odešla a na které se pro změnu můžeme těšit?