Zpět na » Primera Division » Výsledky sobotních zápasů 11. kola

Primera Division - Výsledky sobotních zápasů 11. kola

Výsledky sobotních zápasů 11. kola © -

0

04.11. - Ze šlágru kola, kterým byl tentokráte souboj mezi Sevillou a Realem Madrid, vyšla vítězně Sevilla. Valencie si spravila chuť z minulého kola, kdy prohrála 1-5, na Mallorce, kde zvítězila 2-0.

Sevilla 2 – 0 Real Madrid

Real Madrid utrpěl druhou porážku v této sezóně. Ve šlágru jedenáctého kola zavítal Real na horkou půdu Sevilly, od které nikdo neví co má čekat. Jednou předvede úžasný výkon a někdy se zase trápí. Nicméně je jasné, že v tomto utkání měla jeden ze svých lepších dnů, protože vyhrála 2-0.

Schuster vyslal na trávník stejnou jedenáctku jako ve Valencii, s Gagem a Diarrou uprostřed. Hráči Realu měli v prvním poločase více ze hry a snažili si vytvářet šance. Ovšem na efektivitu Sevilly neměli odpověď. V 18. minutě dal nádherný gól Keita a o tři minuty později zvýšil na 2-0 Luis Fabiano.

Od této chvíle hrála Sevilla už ve velké pohodě a bez větších problémů likvidovala útočné snažení hostů. Jakmile byl v páté minutě druhého poločasu vyloučen Sergio Ramos, tak zápas prakticky skončil. Real už v deseti nedokázal odpovědět na dvougólové vedení Sevilly, zatímco domácí si vytvořili ještě několik šancí.

Góly: 1-0. Min.18. Keita 2-0. Min.21. Luis Fabiano

Mallorca 0 – 2 Valencie

Zdá se, že se Valencie celkem rychle oklepala z odvolání trenéra i z prohry 1-5 nad Realem Madrid a vrátila se znovu do bojů o titul. Na Mallorce byla jako vyměněná a s přehledem vyhrála 2-0.

Jako první se v samotném závěru prvního poločasu trefil Fernando Morientes, který využil hyby domácího brankáře a zakončil do prázdné branky. Zisk tří bodů pojistil v 62. minutě znovu Morientes.

Valencie je aktuálně na čtvrté pozici, ale nemusí se na ni ohřát dlouho, protože ostatní celky, které se nacházejí okolo, budou své zápasy odehrávat dnes. Mallorca je na osmé pozici, ale stejně jako Valencie, ji nemá jistou.

Góly: 0-1. Min.45. Morientes 0-2. Min.62. Morientes