Zpět na » Primera Division » Atlético vyhrálo na hřišti Espanyolu

Primera Division - Atlético vyhrálo na hřišti Espanyolu

Atlético vyhrálo na hřišti Espanyolu © goal.com - Agüero a Forlán

0

08.05. - Review: Atlético Madrid vyhrálo na hřišti Espanyolu Barcelona v dohrávce šestatřicátého kola Primera División 0:2 díky brankám Sergia Agüera a Diega Forlána z prvního poločasu

Espanyol Barcelona - Atlético Madrid 0:2 (0:2)

Góly:

26´ [0 - 1] S. Agüero

30´ [0 - 2] D. Forlán

Atlético vyhrálo díky dvěma defenzivním chybám soupeře. V případě většího štěstí před brankou mohlo slavit i výsledkově výraznější vítězství. V šestadvacáté minutě tečoval Ibañez míč po rohovém kopu směrem k bráně, Zabaleta ho nedokázal odkopnout a Agüero jeho zaváhání potrestal. O čtyři minuty později už bylo stanoveno konečné skóre utkání. Centr Antonia Lópeze neudržel gólman domácích Lafuente a Forlán se k míči dostal, otočil se a poslal ho na vzdálenejší roh branky. Ve druhém poločase nastřelil ranou přímo z voleje Maxi Rodríguez jen břevno. Na druhé straně nastřelil Luis García z přímého kopu tyč brány Lea Franca.