Zpět na » Primera Division » Atlético s přehledem porazilo Recreativo, Zaragoza šťastně vyhrála nad Deportivem

Primera Division - Atlético s přehledem porazilo Recreativo, Zaragoza šťastně vyhrála nad Deportivem

Atlético s přehledem porazilo Recreativo, Zaragoza šťastně vyhrála nad Deportivem © -

0

04.05. - Review: Atlético Madrid vyhrálo nad Recreativem Huelva 3:0 díky trefě Agüera a dvěma přesným zásahům Camacha. Duel Realu Zaragoza s Deportivem La Coruña skončil vítězstvím domácích 1:0 gólem z poslední minuty, který vstřelil Ayala

Atlético Madrid - Recreativo Huelva 3:0 (1:0)

Góly:

23´ [1 - 0] N. Camacho

54´ [2 - 0] S. Agüero

74´ [3 - 0] N. Camacho

Zaslouženého vedení se ujali domácí v jednadvacáté minutě, když si na centr Perníi naskočil Camacho a svým prvním ligovým gólem v životě překonal brankáře Sorrentina. O dvě minuty později neuznal rozhodčí pro domnělý ofsajd regulérní trefu Agüera, který se prosadil po akci Forlána. Devět minut po pauze Rojiblancos své vedení zvýraznili. Na pravé straně se skvěle uvolnil Maxi Rodríguez, odcentroval do pokutového území a tam Agüero nezaváhal. Svou druhou ligovou trefu v životě i v zápase mohl přidal Camacho, jeho rána z dálky překonala brankáře Sorrentina, avšak odrazila od tyče zpět do hřiště. Šestnáct minut před koncem se ale teprve sedmnáctiletý středopolař stejně trefil. Po centru Luise Garcíi na zadní tyč poslal svůj halfvolej do brány.

Sestavy a statistiky

Real Zaragoza - Deportivo La Coruña 1:0 (0:0)

Góly:

90´ [1 - 0] R. Ayala

Domácí se mohli dostat do vedení už v prvním poločase. Oliveirovu hlavičku po centru Zapatera vytěsnil hostující brankář Aouate do tyče. Když už se zdálo, že utkání spěje ke konečné bezbrankové remíze, rozhodl zápas Ayala. Aouate si nedokázal poradit s vysokým balónem, k míči se dostal Sergio García, poslal míč před branku a argentinský stoper domácích neměl problém trefit se mezi tři tyče prázdné svatyně Deportiva.