Zpět na » Primera Division » Hlasujte: Nejlepší hráč Realu za sezónu 2007/2008

Primera Division - Hlasujte: Nejlepší hráč Realu za sezónu 2007/2008

Hlasujte: Nejlepší hráč Realu za sezónu 2007/2008 © goal.com - Real Madrid

0

Líbilo se

30.04. - FotbalPortal.cz Vám přináší možnost zvolit nejlepšího hráče sezóny aktuálně prvního celku tabulky Primera División Realu Madrid. Do užšího výběru se dostala pětice fotbalistů brankář Casillas, obránce Ramos, záložník Gago, ofenzivní Robinho a také útočník Raúl.

Není vůbec snadné zvolit jednoho hráče z týmu obhájce titulu, takže je potřeba vše důkladněji rozebrat. Vybral jsem několik fotbalistů a seřadil je podle abecedy. Pak jsem pětičlenný výběr zúžil na tři hráče. Nakonec jsem vybral vítěze.

Iker CASILLAS

„Svatý Iker“. Každý tým má mezi fanoušky svého boha. A právě u Casillase se alespoň z jeho výkonů zdá, že mu právě bohem bylo dáno obrovské množství talentu.

Nikdy se nepochybovalo o jeho schopnostech. Když trenér Realu Bernd Schuster řekl, že jeho tým má nejlepší obranu na světě, lze to spíše ekvivalentně transformovat tak, že má Ikera Casillase.

Ten se každým rokem navíc zlepšuje v taktických aspektech hry, diriguje své spoluhráče, maximálně se snaží vyvarovat chyb a daří se mu to. Chybuje skutečně stále méně a méně.

Klíčem k úspěchům je jeho herní vyrovnanost. Není zápas, kdy by neměl práci, jak je tomu u brankářů jiných velkých klubů. To bylo zvláště patrné po Novém roce. Barceloně se podařilo snížit odstup Realu, ale právě Casillas hlavní měrou přispěl k tomu, že Blaugranas lídra nepřeskočili.

Symbolickým byl v tomto ohledu zejména duel s Realem Zaragoza na Bernabéu. V pětasedmdesáté minutě brankář Realu čaroval při obrovské příležitosti hostí, kdy míč vyrazil jednou rukou a udržel tím svůj tým ve hře. Nakonec se domácí radovali z vítězství.

Právě od tohoto utkání nebylo pochyb, že si Real půjde pro titul, jasné však bylo, že klíčovou roli sehraje právě Iker.

Fernando GAGO

Gago nedostal celou sezónu šanci, aby se mohl ukázat, přesto je pro mě černým koněm, který si zaslouží uznání. Místo hráče sezóny by však měl být mladý Argentinec označován za fotbalistu, který udělal největší pokrok a je jedním z nejuniverzálnějších hráčů Realu. Poradil si se svou rolí na defenzivním štítu, který je ale také schopný založit ofenzivní akci, obrovsky se zlepšil ve vyvážení míče a i tím získal sebejistotu.

Není snadné udržet řád ve vždy se měnící záložní řadě Madridu, o čemž se v poslední době přesvědčil i Mahamadou Diarra, který, i když často nespravedlivě hodnocen špatně, musí zahřívat lavičku. Gago si své povinnosti plní velmi zodpovědně, a proto si místo mezi nejlepšími pěti rozhodně zaslouží.

Sergio RAMOS

Téměř pokaždé se svým výkonem může zařadit mezi hráče týdne. Ramosovi je pouze dvaadvacet, ale brání stylem, jako by to dělal celé roky. Ať už ve středu nebo na pravém obránci, vždy působí v každém smyslu dominantně.

Přestože se může zdát, že s Ikerem Casillasem za zády je snadné být jistý, jen málokdy se stává, že si Ramos nedokáže poradit s tím, kdo na něj hraje. Navíc výtečně útočí. O jeho zařazení do základní jedenáctky Španělska není sporu.

Jediným mínusem je pro něj časté karetní napomínání způsobené kombinací mladické nezkušenosti a horkokrevné povahy. Sem tam od něj lze vidět opravdu tvrdý zákrok za hranicí pravidel, už třikrát byl kvůli tomu po inkasování dvojice žlutých karet vyloučen. Důležité však je, že právě na tomto aspektu může Ramos během let zapracovat. Až se mu to povede, bude skutečně hráčem světové úrovně.

RAÚL


Kapitán nezklamal. Novináři předčasně rekapitulovali jeho kariéru, když procházel před rokem a půl obdobím špatné formy. Letos se prezentoval výtečně, možná se díky tomu vrátí i do reprezentačního mužstva Španělska.

V každém případě během třiatřiceti startů a jednoho zápasu, kdy se do hry dostal z lavičky, se útočník trefil sedmnáctkrát. Nejlepší střelec minulé sezóny Ruud van Nistelrooy se zranil a dal tak Raúlovi obrovskou příležitost překonat ho v gólové bilanci. S nizozemským střelcem vytvořil kapitán Realu velmi obávanou dvojici útočníků.

Otázkou zůstává, jak dlouho Raúlovi forma vydrží. Teď je mu téměř jednatřicet, ale sám jasně ukázal, že dokáže překonat herní obtíže a vrátit se ve velkém stylu. Velkou mírou přispěl k pravděpodobné obhajobě titulu.

ROBINHO


Kdyby se o hráči sezóny rozhodovalo v listopadu, Robinho by se umístil na první příčce v množství anket. Brazilec, který ještě ne zcela naplno prokázal své dovednosti od přestupu v roce 2005, zahájil sezónu ve velkém stylu, řádil na levém křídle po mnoho utkání. Pak se zranil, avšak nejednalo se o nějak zvlášť vážný úraz, a tak se mohl brzy vrátit, Realu v době absence chyběl. Svůj návrat ozdobil dalším velkým představením. V tak dobré formě se však neprezentoval po celou sezónu. Měl velké herní výpadky, střídal, ve španělském tisku se množily spekulace o osobních problémech.

V minulém měsíci byl jeho úpadek formy obzvláště dobře viditelný. Robinho, který se šoural po hřišti při těsném vítězství nad Murcií, nebyl ten samý, kterého si pamatujeme z konce loňského roku. Křídelní záložník však bude mít spoustu času, aby se opět dostal do herní pohody. Potřebuje absolvovat celou předsezónní přípravu, rozhodně však lze čekat, že se o jeho budoucnosti na San Bernabeu bude spekulovat více, než je obvyklé.

To je tedy první pětka. Nutno zmínit hráče, kteří odváděli výborné výkony, ale do výběru se nedostali. Ocenit lze práci Arjena Robbena, Gabriela Heinzeho a Pepeho. Všichni tři překonali obtížné začátky znesnadněné také zraněními a teď jsou pro Real platnými hráči. Kdyby se nezranil Ruud van Nistelrooy, jistě by také velkou mírou bílému baletu přispěl.

Opravdový hráč sezóny však může být jen jeden.

Můj hlas: Rozhodně a jednoznačně Iker Casillas, pro všechny důvody sepsané výše. Někteří, jako třeba Johan Cruyff, si myslí, že Víctor Valdés je stejně dobrý, ale podle mě byl právě brankář bílého baletu rozdíl mezi Madridem a soupeřem.

Své schopnosti naposled jasně demonstroval chycenou penaltou v duelu s Athleticem. Úžasným zákrokem se ukázalo, čeho je Casillas schopný, jak je sebejistý a pro Real klíčový. K dokonalosti nemá daleko a až skončí s fotbalem Gigi Buffon, bude gólman Madridu zcela jasnou brankářskou jedničkou.

Je tak trochu paradoxem, že v sezóně, kdy se Real vrátil k útočnému pojetí hry, se přes hráče jako Robinho, Robben a Guti dostal na první příčku svými výkony muž mezi tyčemi. „Svatý Iker“ je nejlepším brankářem ve Španělsku a hráčem sezóny Realu Madrid.

Ostatní

Teď nás čeká volba druhé a třetí příčky. Stříbrnou medaili bych dal Raúlovi a bronzovou Sergiu Ramosovi. Někteří s tím zcela jistě nebudou souhlasit, ale Raúl prostě a jednoduše ukázal enormní úsilí prokázat, že se pochybovači o jeho dovednostech za poslední rok a půl mýlí, a vrátil se ve skutečně skvělé formě. S Ruudem van Nistelrooyem si v útočné dvojici rozuměl skvěle, jeho zásahy z úvodu sezóny nejednou Real v dramatických utkáních zachránily.

Sergio Ramos měl v mnoha ohledech smůlu. Složení obranné čtveřice se po celou sezónu často měnilo, i on sám musel nastupovat na dvou různých postech. Je třeba zmínit jeho problémy s disciplínou. Spíše jde tedy o to, že Ramose předchází jeho pověst, rozhodčími mu byla dána jistá nálepka a tu není na pozici beka, kde prostě někdy musíte přitvrdit, vůbec snadné setřást. Pokud se jí ale zbaví, téměř jistě bude kandidátem na hráče sezóny v příštím roce. Letos skončil třetí, hlavně díky smůle a vlastní herní nedospělosti.

Názor Pavla Storzera

První místo jednoznačně Casillas. Jediný prezentoval po celou sezónu absolutně vyrovnané výkony, své umění posunul zase o něco blíže dokonalosti. Podle mě je už teď nejlepším brankářem světa. Zajímalo by mě, jak by si za obrannou čtveřicí Realu vedl dle mě druhý nejlepší Buffon. Druhé místo patří u mě Sergiu Ramosovi. Měl totiž méně špatných utkání než Raúl. Pokud zapracuje na čisté hře, bude skutečně jeden z nejlepších obránců světa. Příčku třetí u mě zaujal Raúl. Konečně dostal od trenéra důvěru a hraje na svém postu. Za kouče Capella sice hrál poměrně často, avšak na postech nevyjímaje pravou zálohu a podobně, což mu spíše uškodilo. Teď je na svém místě a jde to zcela jasně vidět. Příčku čtvrtou obsadil Wesley Sneijder. Na Bernabéu se aklimatizoval skvěle, zvlášť podařený byl opravdu fantastický úvod sezóny, pak přišel útlum, jenže v současné době se nizozemský středopolař opět řadí mezi opory bílého baletu. Na příčku pátou bych umístil fotbalistu úžasných a mnoha asistencí Gutiho. Potřeba zmínit je ještě výkony Robinha, Robbena, Gaga a Pepeho. Rovněž Higuaín s Marcelem se jeví nadějně.

Je jasné, že spousta lidí bude mít na věc odlišný názor, k tomu je určena diskuze.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
maxim10 - 28.07. Odpovědět

casillas

maxim10

Jednoznacne IKER CASILLAS!!

el_cato_21
Frankie - 18.05. Odpovědět

RUUUUD chyba to su tupci

Frankie
Carrick - 10.05. Odpovědět

Van Nistelrooy....nechápu proč sem Ruudu nedali... Smajlík 13

Carrick

Casillas! Smajlík 7

Iker Casillas
owen10 - 10.05. Odpovědět

Robinho

owen10

Casillas!! (jak já vám ho závidím) + Raul - pěkná ostuda, že chybí v repre

SallyTorres

dal by som asi raula

messi 19
Sanchez - 06.05. Odpovědět

Mě osobně se líbí Higuain. Když hrál tak se pořádně něco dělo. Ale dal bych asi Casillase

Sanchez

jednoznacne to musi bejt prece raul ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

djokovic4

Iker jednoznacne

JohnyCasillas
Henry - 04.05. Odpovědět

dřevaci to sou vsichni Smajlík 3 VISCA EL BARCA!!!!

Henry

1,cassilas2,raul3,robinho4,ramos5,g ago

Cassilas
zizou - 02.05. Odpovědět

těžké rozhodování.iker i raul podavali skvele vykony..takže jeden z techto dvou

zizou

ikerko... Smajlík 1 Smajlík 1

Casillas6230

Casillas

Gallactico
petr22 - 01.05. Odpovědět

lemry to su vseci Smajlík 18 Smajlík 15

petr22

PODOLSKI JE NEMECKA JEBKA HRAJE PICU....PORADNY HRACI JSOU JENOM U Smajlík 17 MERENGUES Smajlík 17 HALA MADRID Smajlík 17

madridista
tunak - 01.05. Odpovědět

Jinak, zapoměli jsme všichni na CANNAVARA! Smajlík 2

tunak

Raúl nebo Casillas to je asi kazdymu jasny:D

S.Ramos CZ

Casillas

Valencia-Mestalla
Raul07 - 01.05. Odpovědět

1.Casillas 2.Raúl 3.Ramos Videli ste tu chycenou penaltu proti bilbau??? http://www.youtube.com/watch?v=fX_s thyMC_A jednim slovem famozni

Raul07
tunak - 01.05. Odpovědět

Já to ani nechci vidět, abych pravdu řekl. Ale ta chycená Adurizova hlavička těsně po třetím gólu, to bylo famózní. Jo, tak jsem to viděl, ač nerad - a byla špatně kopnutá. To by chytil kdekdo, to o Casillasovi vypovídá mnohem míň, než ta chycená hlavička. Třeba Poštulka takovejch pentlí už chytil. Smajlík 3

tunak
winky - 01.05. Odpovědět

1.casilas 2. robinho 3.raul 4. roben

winky

1. Casillas 2. Ramos 3. Raúl 4. Robinho 5. Sneijder 6. Gago 7. Heinze 8. Pepe 9. Robben 10. Higuain

Tom.Real.Madrid

Nejlepsi je casilas chyta za deravou obranou proto je lepsi nez treb VDS Cech atd... jinak Barca ma asi lepsi hrace nez real ale na jmenech nezalezi Smajlík 7

Giovani Dos Santos
tunak - 01.05. Odpovědět

Spíš momentálně vyčpělejší hráče a potenciálně nejlepšího fotbalistu světa.

tunak

kteří ale hovno hrajou Smajlík 10 ...

Tom.Robinho
ImOX - 01.05. Odpovědět

ak má lepších hráčov ako váš "Ronaldinho" taq prečo zaostávate "len" s 14 bodmi ? Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

ImOX
tunak - 30.04. Odpovědět

Asi Raúl. Opravdová legenda, možná má i na Zarrův rekord. Pak Casillas, chytá teď neuvěřitelně. Potom Ramos, Gago, Sneijder, Robinho, Higuaín, jeho hru mám moc rád, ačkoliv hraje v Realu, což je něco jako smrtelný hřích Smajlík 2

tunak

pro tebe možná Smajlík 7 ...

Tom.Robinho
tunak - 01.05. Odpovědět

Ocho, nejen pro mě, o tom buď ubezpečen. Smajlík 2

tunak

tak pro fandy rivalů Realu a pro ty co Real nesnáší určitě, pro mně je zas ten "smrtelný hřích" hrát za chel*ea Smajlík 7

Tom.Robinho
samulo - 30.04. Odpovědět

iker Sneijder dvaja najväčší v reale

samulo
- 30.04. Odpovědět

nejlepší hráče má stejně bayern

Nero - 30.04. Odpovědět

Hlavne Podolski vid? Smajlík 4

Nero
- 30.04. Odpovědět

podolski je prostě nejlepší ,kam se na něj hrabe :Kaká či Ronaldinho

Nero - 01.05. Odpovědět

no jasne kam se hrabou C.Ronaldo, Kaka, Messi, Robinho, Torres Polski je proste nejlepsi a ze sedi na stridace tak to ho trener setri na LM pristi rok A jinak fakt kdo si myslis ze je nej z Realu za minulou sezonu zajima me tvuj nazor

Nero
- 01.05. Odpovědět

myslim že RAUL je v dobrý formě nebo jistota Casiilas

BOIXOS - 30.04. Odpovědět

v madridu neni dobrej nikdo!!! Smajlík 6

BOIXOS
Nero - 30.04. Odpovědět

samozrejme, ani jeden za to v Barcelone jsou vsichni super hraci ostatne de to videt i na tabulce Barca vede o 14 bodu nad Realem za to muzou super hraci Barcelony Smajlík 3

Nero

tady se zas projevila inteligence Smajlík 12 ...

Tom.Robinho

jednoznacne casillas naj hrac realu v poslednych 5 rokoch:D:D:D

77Johnny77
Nero - 30.04. Odpovědět

No nevim je to tezky Robinho hral super na podzimu ale jaro nic moc, Ramos hraje super az na karty, Raul dava goly(ani jsem tolik jsem necekal pred sezonou) urcite si zaslozui v top 5 ale nejlepsi nwm, Gago momentalne super praci odvadi ale na podzim moc nenahral, kdyby Robben nebyl tak casto zranenej tak urcite by byl jeden z nejlepsich a Drenthe si zaslouzil vice sanci vzdy kdyz hral hral famozne, Casila kde by jsme bez ne byly? podle me urcite by jsme nemeli takovej naskok co ted mame hodnekrat nas zahranil- nej golman na svet bezkonkurecne zadnej Cech nebo Buffon podle me: 1. Casillas, 2. Robinho(nesmime zapomenout co pro nas udelal na podzimu byl to tahou a nejlepsi hrac) 3. Ramos, 4.Raul, 5.Sneijder

Nero
no.10 - 30.04. Odpovědět

Hala Madrid....Raul - nemam ho rad, a cekalo se, ze uz si moc nezahraje, ale ukazal proc je kapitanem Realu Casillas - tym mnohokrat podrzel a Real v nem ma dlouhodobou zaruku kvality Ramos - nejlepsi krajni obrance sveta...co vic rict Gago - tato sezona nic moc, vic hral Diarra, ale v pristich letech by se mohl stat velice dulezitym clankem tymu Robinho - vyslo mu par zapasu, celkove byla ta sezona prumerna Smajlík 8

no.10
Maty - 02.05. Odpovědět

Fanoušek Realu nemá rád Raúla? To mi hlava nebere...

Maty

Casillas je jedinej realista, kteryho jeste snesu. Mam ho dokonce i celkem rad Smajlík 1

Bohatýr
tunak - 30.04. Odpovědět

No já spíš Raúla, teda. To je pan fotbalista - a přitom žádná namachrovaná hvězda.

tunak
-Basty- - 30.04. Odpovědět

souhlasím je to borec!

-Basty-
Raul07 - 01.05. Odpovědět

jo je to tak zadnej machirek

Raul07

Nikdo

Klokan 90
Wl@$t!k - 30.04. Odpovědět

proč tam neni Sneijder??? ten by tam měl bejt místo Gaga. Ten hrál výborně, ale jinak sem dal hlas Robinhovi Smajlík 18

Wl@$t!k
Maty - 30.04. Odpovědět

Iker. Bez něj by Real určitě neměl takový náskok. Fantastický gólman. Raúla mám také rád, ale letos je to Iker.

Maty
leo - 30.04. Odpovědět

asi raul jako spravny kapitan dovedl tym tam kam zhruba potrebovali...ale hlas sem dal gagovi to je pro me hrac cislo 1 v teto sezone ze sebe udelal hvezdu Smajlík 2 Smajlík 17 Smajlík 18

leo

jak "zhruba"? Myslim že to se Mijatovicovi s Calderonem ani nezdálo, že budem mít na 2. místo 10 bodů... Smajlík 2

Tom.Robinho

nejde jednoznačně říct kdo je nejlepší hráč v této sezoně ale mezi najlepšími jsou Casillas Raúl Pepe Ramos Robinho Sneijder ostatní jsou samozřejmě taky výborní HALA MADRID Smajlík 18

UnrealTom
Ondrs - 30.04. Odpovědět

Čumim na to jak puk, kde je mozek tymu Sneijder?

Ondrs

Snejider je HANBA REALU!!! 1. Iker 2. Raul 3. Robinho Smajlík 7

Blacktwo
safatko - 30.04. Odpovědět

ježis jaky mozek ,omg :D:D:D:D

safatko

Real nema zadnej mozek Smajlík 7

Bohatýr

mysliš toho invidualistu co většinu pokazi kvuli tomu aby se předvedl..?ja sem rad že tam neni Smajlík 11

i love barca

si jenom myslíš...

Tom.Robinho
KreonT - 30.04. Odpovědět

u mna raul, vodca, bez ktoreho by real nemal gule Smajlík 4

KreonT
Paull - 30.04. Odpovědět

podle me je byl nejlepsim hrace realu v teto sezone Casillas, videl sem par zapasu realu a on je tam vzdycky podrzel! ale jestli bude nekdy jasnou svetou brankarskou jednickou to teda nevim, jeste je tady Cech a ten je taky dobrej, myslim, ze lepsi nez Iker a o Buffonovi ani nemluvim u nej nevim proc se rika, ze je nejlepsi brankar na svete...

Paull

Sakra co tam dělá Gago??? Jinak samozřejmě Raúl Smajlík 4

Dejvinho8

Podľa mna robinho

Ronaldinho

Jednoznacne Casillas....ten je fakt famozny a uznavam ho aj ked hra v Reale Smajlík 1

Nerazzuri+Barca
Farter - 30.04. Odpovědět

Royston DRENTHE!!!! Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 17

Farter

Letos jednoznačně Iker ...

Brain3223
xRAULx - 30.04. Odpovědět

Raul Smajlík 9

xRAULx
safatko - 30.04. Odpovědět

Raul , Iker , Ruud , Robinho , Gago

safatko
safatko - 30.04. Odpovědět

mohli by jste mi rict kde je Ruud ??

safatko
KuLich - 30.04. Odpovědět

Když skoro půlku sezóny chybíš pro zranění těžko se do Top dostáváš

KuLich
misdo - 30.04. Odpovědět

Rozhodoval som sa medzi raulom a robinhom,nakoniec som dal raula,ked ma tak tim potiahne Smajlík 18

misdo

raul je srac,ja sem dal ikera

barcelona

už víme žes dal Ikera tak tu přestaň oxidovat Smajlík 7 ...

Tom.Robinho
Raúl - 30.04. Odpovědět

1.Casillas 2.Raúl 3.Sergio Ramos 4.Robinho-Tom.Robinho(odpustí)5.Gu ti. Smajlík 1

Raúl

raul je srac,ja sem dal ikera

barcelona
Raúl - 30.04. Odpovědět

To je nejlepší komentář co jsem kdy četl Smajlík 1

Raúl
Lucas - 30.04. Odpovědět

Když má nick Barcelona není se co divit že napsal hanlivý příspěvek na adresu Realu Smajlík 3

Lucas
Raúl - 30.04. Odpovědět

Jasný však jsem mu komentář pochválil ne Smajlík 3

Raúl
PetaCFC - 30.04. Odpovědět

Jednoznačně Iker Smajlík 1

PetaCFC

moj hlas ma Raul

rossoneri89

Mno ja by som dal asi Robinha Smajlík 1 Smajlík 8

Ac MiLaNoO
Lord - 30.04. Odpovědět

Raúl.Je neuvěřitelný jak mu to v jeho věku běhá a střílí.

Lord
Rc - 30.04. Odpovědět

Sergio jasna volba a jeste bych dal Snejdera Smajlík 7

Rc
KOnev - 30.04. Odpovědět

Sneider hra hovno.

KOnev

teď už bohužel docela jo Smajlík 11 , ale na začátku sezóny hrál perfektně Smajlík 4

Tom.Robinho
Zette - 30.04. Odpovědět

prave ze ed uz zas hraje dobre

Zette

POdla mna sa REal konecne v buducej sezony prebierie s tychto neuspesnych a bude vaznym favoritom na zisk Champions league.Dle mne je asi v sucasnsti naj.hracom RM je ROBINHO

SPARTAK_ultras

Raul/R10/Casillas...jeden z nich Smajlík 2

Tom.Robinho
Lucas - 30.04. Odpovědět

Casillas nebo Robinho ...opravdu asi bych také hlasoval pro Casillase který potrvzuje, že je jeden z nejlepších golmánů světa...útok nebo spíše zálohu zase táhl Robinho jenž konečně pořádně naplnil očekávání...3.místo Ramos je to sice horká hlava a měl dost červených karet, avšak na postu pravýho beka je velmi dobrý Smajlík 4

Lucas
nazty - 30.04. Odpovědět

real toho roku nakupil vyborne, posili ako PEPE, DRENTHE alebo HEINZE ci ROBBEN sa podla mojho nazoru vyplatili

nazty
Lucas - 30.04. Odpovědět

No tak nevím Drenthe se teda zrovna 2x nevyplatil ...Robben byl zase pořád zraněnej Smajlík 10

Lucas

Drenthe- když už hrál, tak dobře, škoda že mu Schuster nedal víc příležitostí Smajlík 11

Tom.Robinho
willi - 30.04. Odpovědět

robben je takovy pripad jako deisler, hodne zranenej, ale kdyz uz hraje tak hraje vyborne

willi
KuLich - 30.04. Odpovědět

Oba jsou mladí, potřebují se aklimatizovat. Navíc Drenthe nebyl drahý

KuLich
Reklama
Anketa

Hráčem sezóny 2007/2008 byl v dresu Realu

Casillas (400)

Casillas 43,8%

Robinho (182)

Robinho 19,9%

Gago (16)

Gago 1,8%

Raúl (252)

Raúl 27,6%

Ramos (64)

Ramos 7,0%
Celkový počet hlasů: 914
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články