Zpět na » Primera Division » Deportivo porazilo Barcelonu, Murcia remizovala se Sevillou

Primera Division - Deportivo porazilo Barcelonu, Murcia remizovala se Sevillou

Deportivo porazilo Barcelonu, Murcia remizovala se Sevillou © -

0

27.04. - Review: Deportivo La Coruña porazilo FC Barcelonu 2:0 brankami J. Rodrígueze a P. Ama. Druhé dnešní utkání mezi Realem Murcia a FC Sevillou skončilo bezbrankovou remízou 0:0

Deportivo La Coruña - FC Barcelona 2:0 (0:0)

Góly:

54´ [1 - 0] J. Rodríguez

76´ [2 - 0] P. Amo

V první šanci se ve třinácté minutě octl po uličce Bojana Eidur Gudjohnesen, v dobré příležitosti však nedokázal kvalitně převzít pas spoluhráče. V minutě šestadvacáté už se měli domácí ujmout vedení. Brankář Barcelony Pinto nezachytil centr, ke střele se dostal Fabricio Coloccini a jeho zblokovaný pokus namířil Xisco z metru jen do břevna. V další šanci ale domácí nezaváhali. Ve čtyřiapadesáté minutě se na pravé straně skvěle uvolnil Manuel Pablo, odcentroval a na bližší tyči se bez problémů poprvé v sezóně prosadil nikým neobsazený Juan Rodríguez. V minutě šestasedmdesáté už to bylo 2:0. Na vzdálenější tyči se snadno hlavičkou prosadil Pablo Amo.

Sestavy a statistiky

Real Murcia - FC Sevilla 0:0 (0:0)

V úvodu utkání měli první šanci domácí. Po přímém kopu Davida de Coze z hranice pokutového území donutil Andrése Palopa k výbornému zákroku Dani Aquino. Na druhé straně pálil nebezpečně mezi tyče Cariniho brány Daniel Alves. Činit se musel také opět Palop. Ten podcenil přímý kop Aquina a měl velké štěstí, že míč za jeho záda nezapadl přesně do pravého horního rohu. Následovala příležitost Sevilly, na pravé straně se uvolnil Navas a poslal výtečný centr na hlavu Seydou Keity, jehož rybička zblízka však úspěšná nebyla. Dobrou šanci těsně před odchodem do kabin po problémech Fabiana se zpracováním Renatova pasu neproměnil Diego Capel. Úvod druhé půle patřil hostům, příležitost Fabiana byla zmařena pro ofsajd rozhodčím. Brazilský forvard Sevilly pak obral o míč Pignola, svou střelu ale poslal jen do tyče. Na druhé straně střílel z přímého kopu Iván Alonso nad. Poslední šanci urvat všechny tři body měli domácí, pokus Aquina ale Palop zneškodnil.