Zpět na » Primera Division » Ziganda: Učinili jsme další krok k záchraně

Primera Division - Ziganda: Učinili jsme další krok k záchraně

Ziganda: Učinili jsme další krok k záchraně © eitb24.com - José Ángel Ziganda

0

Líbilo se

14.04. - Kouč Osasuny Pamplona José Ángel Ziganda byl spokojen s výkonem svých svěřenců, kteří se nedělním vítězstvím 1:0 nad Espanyolem Barcelona posunuli na šest bodů od sestupového pásma

Ziganda věří, že tři body posunuly jeho tým blíže záchraně, jistotu účasti v první lize pro příští sezónu však nezaručuje.

„Až do posledního dne sezóny osmnáctého května není rozhodnuto nic. Do samého závěru ligy nemůžeme přestat bojovat.“

Jednačtyřicetiletý kouč věří, že dvaačtyřicet až třiačtyřicet bodů by mohlo znamenat definitivní záchranu. Z toho plyne, že Osasuně by výhra v příštím duelu s Deportivem účast v Primera División definitivně zajistila.

„Před posledním utkáním jsme potřebovali dvakrát vyhrát, takže teď nám chybí pouze jedno vítězství, abychom zůstali ve slušné pozici,“ ujistil.

Přestože se Osasuna na hřišti Espanyolu dostala do vedení ještě před poločasem a byla mnohem nebezpečnější než její soupeř i v dějství druhém, Ziganda se přiznal, že až do závěrečného hvizdu na lavičce trpěl.

„Espanyol nebyl v pohodě, my jsme měli šance přidat další branky, hlavně na začátku druhého poločasu. Perequitos mají kvalitu, do předu se ale hnali spíše srdcem než rozumem, můj tým ze sebe však odevzdal všechno a tvrdě dřel, aby mohl slavit triumf,“ uzavřel.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
illnoir - 15.04. Odpovědět

sestup Zaragozy by byl s takovym kadrem a rozpoctem fakt prekvapeni..ale zase je videt jakou kvalitu La Liga ma...

illnoir
goodbay - 15.04. Odpovědět

Chci aby se udrželo Levante...je to sice jen v oblasti mých snů, ale na to jaký mají finanční problémy Smajlík 14 Náká zaragoza at klidně spadne....bylo by to pěkný Smajlík 2

goodbay
tunak - 14.04. Odpovědět

Nechci sestup Osasuny, Valencie (když už se dostala do hry), ani Zaragozy. Rcreativo ani mě chybět nebude. Jenže Recreativo zatím vypadá na záchranu. Zaragoza doma MUSÍ vyhrát.

tunak

no to milito urcite odejde a oliviera na hostovani opet urcite nepude ale je to skoda jeste aby sestoupila pamplona to urcite

Giovani Dos Santos
Lucas - 14.04. Odpovědět

Hm...vypadá to sestup: Levante, Murca a Zara Smajlík 13 ...nejlepší varianta - Levante,Murcia a Huelva ...Huelva by mi v PD nechyběla zatímco Zara s Militem,Zaraterem,Diogem určitě ano...takže doufám že to ještě Zara zvládne Smajlík 2 Smajlík 4

Lucas
Lucas - 14.04. Odpovědět

*Zapaterem Smajlík 11

Lucas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články