Zpět na » Primera Division » Ibagaza asi zmešká duel se Sevillou

Primera Division - Ibagaza asi zmešká duel se Sevillou

Ibagaza asi zmešká duel se Sevillou © marca.com - Ariel Ibagaza

0

Líbilo se

12.04. - Playmaker Realu Mallorca Ariel Ibagaza musel předčasně ukončit trénink kvůli zranění lýtka. Talentovaný Argentinec tak pravděpodobně v neděli svému týmu nepomůže v duelu se Sevillou

Ibagaza podstoupil množství různých testů, které měly určit šíři poranění, pokud nebude připraven ve velmi krátkém časovém úseku, kouč Gregorio Manzano ho sebou na nedělní utkání nevezme.

Přestože klíčový hráč bude Mallorce podle všeho chybět, dobrou zprávou je návrat uruguayského středopolaře Gonzala Chori Castra, ten už s týmem i trénoval.

Vysoce oceňovaný křídelní záložník toho v letošní sezóně moc nenahrál, hlavně kvůli zraněním a následným problémům dostat se do optimální kondice. Teď je však na nejlepší cestě a příští týden by měl absolvovat se svými spoluhráči už plnou zátěž.

Technicky velmi dobře vybavený někdejší fotbalista Nacionalu by se měl vrátit dříve, než se původně plánovalo, dokonce by mohl být nominován i pro zápas se Sevillou.

Největší událostí tréninku však byla přítomnost prezidenta Mallorcy Vicence Grandeho a sportovního ředitele Nanda Ponse.

Grande mluvil s Manzanem a pak sledoval mini-utkání, ve kterém se účastnili i dva hráči z B-týmu ostrovanů.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tunak - 12.04. Odpovědět

Značná ztráta, pro Mallorcu.

tunak
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články