Zpět na » Primera Division » Deportivo pravděpodobně využije kupní opci na Lafitu

Primera Division - Deportivo pravděpodobně využije kupní opci na Lafitu

Deportivo pravděpodobně využije kupní opci na Lafitu © marca.com - Ángel Lafita

0

Líbilo se

08.04. - Deportivo La Coruña asi využije kupní opce a na přestup po sezóně získá Ángela Lafitu z Realu Zaragoza. Třiadvacetiletý fotbalista působí na Riazoru od léta na hostování

Lafita strávil většinu svého času v dresu Deportiva na lavičce kvůli táhlým problémům se zdravím, do hry ho dostalo až lednové zranění Andrése Guardada, od té doby si totiž vybojoval místo v základní sestavě a předvádí výtečné výkony.

Právě díky jeho formě a množství gólových asistencí se Deportivo dokázalo dostat ze sestupové zóny, proto se vedení klubu dohodlo, že je připraveno kupní opce na levé křídlo využít. Zaragoze bude muset klub z La Coruñi vyplatit 2 milióny Euro, Lafita by měl podepsat pětiletý kontrakt, tedy ve svém novém působišti zůstane minimálně do června 2013.

Hráč údajně souhlasil s podmínkami nabídnuté smlouvy, jeho agent a prezident klubu Augusto César Lendoiro oznámili, že zbývá pouze podpis Lafity. Ten bude připsán, až bude definitivně jisté, že se Deportivo zúčastní i v příští sezóně Primera División.

Lafita se však nechal slyšet, že by rád v La Coruñi setrval i v případě pádu do ligy druhé. V klubu se podle svých slov cítí jako doma.

Zaragoze zůstane opce na zpětnou koupi hráče za 3 milióny Euro zužitkovatelná do léta 2009, podle všeho však bude mít Lafitovo setrvání na severozápadě Španělska delšího trvání.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

za takovýho hráče je 2M pakatel Smajlík 1

soukup00

vyborne lafita,jen tak dal,forza depor!!!!!!!!!!!!!!!!! Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

fotbalista
leo - 09.04. Odpovědět

Smajlík 3 a to ste kamaradi Smajlík 3 sranda Smajlík 7

leo
leo - 08.04. Odpovědět

vubec doufam ze se vrati do zary Smajlík 14

leo
Lucas - 08.04. Odpovědět

Leo, ale on asi nebude chtít hrát Segundu Smajlík 13

Lucas
tunak - 08.04. Odpovědět

Smajlík 3 to je ale ošklivé od tebe...

tunak
Lucas - 08.04. Odpovědět

Neboj ...Lea znám asi nejvíc z celýho FP a tohle je jenom takový naše hecování...Já samozřejmě nechci, aby Zara spadla myslím si že to ješte uhraje Smajlík 4

Lucas
tunak - 08.04. Odpovědět

Mohla by, los nemá tak těžkej, Huelvu má doma, ale musí zabrat hned a vyhrát co se dá, tj. porazit Betis a Huelvu doma a vyhrát na Getafe (celkem záleží na tom, jak Getafe dopadne ve čtvrtek). Poslední tři kola Valencia, Real a Mallorca, tam už se bude těžko něco dohánět. Prej angažovali nějakýho psychologa, zrovn čtu.

tunak
Lucas - 08.04. Odpovědět

Naprosto klíčový bude duel proti Huelve ...pokud vyhrajou můžou být trochu klidnější ...pokud jenom remizujou nebo dokonce prohrajou asi jim letos PD uteče...

Lucas
tunak - 08.04. Odpovědět

Moe chyba, Betis už asi neporazí Smajlík 3 Zápas s Huelvou bude klíčový, ale jestli Zara vyhraje na Getafe, bude i remíza proti Huelv stačit.

tunak

přeji Zaře aby se udržela ale rád bych získal Milita

Valencia-Mestalla
Maty - 08.04. Odpovědět

Já Zare věřim. Nechtěl bych, aby sestoupila. Ale do lea si klidně rýpněte, to je v poho.. Smajlík 2

Maty
tunak - 08.04. Odpovědět

Zaragoza toho letos opravdu hodně prokaučovala. Přál bych si ale, aby spadlo Recreativo. Lafita je dobrej hráč, něco z něj může být, stejně jako Guardado.

tunak
Reklama
Reklama
Nejnovější články