Zpět na » Primera Division » Rijkaard: Atlético hrálo skvěle

Primera Division - Rijkaard: Atlético hrálo skvěle

Rijkaard: Atlético hrálo skvěle © blogfutbolero.com - kouč Barcelony

0

02.03. - Holanďan Frank Rijkaard, trenér Barcelony, analyzoval včerejší prohru 4-2 s Atléticem Madrid, o kterém řekl, že bylo lepší a tři body si zasloužilo více než Barcelona. Svým hráčům vytknul, že dostatečně neohrožovali soupeřovu branku.

Frank Rijkaard si nedokáže vysvětlit, proč jeho mužstvo prohrálo 4-2. “Až do 35. minuty, kdy jsme dostali gól, jsme měli utkání pod kontrolou.”

“Ovšem musím přiznat, že jsme neměli mnoho příležitostí. Dominovali jsme, ale bez vážnějších akcí.”

“Hra Atlética se po vyrovnávacím gólu oživila a zápas nabal úplně jiné obrátky. Neměli jsme míč dostatečně pod svou kontrolou a hlavně jsme si nedokázali vytvořit žádné vážnější šance. Nedokážu si vysvětlit proč moji svěřenci přestali hrát,” řekl Rijkaard.

Také vysvětlil proč nenastoupil Messi od začátku utkání. “Měl malé svalové problémy a poté, co jsem to s ním prodiskutoval, jsem dospěl k závěru, že bude lepší, když nastoupí až ve druhém poločase.

Holandský trenér také ocenil největší hvězdu soupeře, Sergia Agüera. Rovněž ho mrzí, že jim Real Madrid zase o něco poodskočil, ale podle něho se každý týden všechno mnění a nevylučuje možnost, že za dva týdny může být v čele právě Barcelona.