Zpět na » Primera Division » Robinho: Chci hrát

Primera Division - Robinho: Chci hrát

Robinho: Chci hrát © -

0

Líbilo se

01.03. - Brazilský záložník je po zranění připraven vrátit se na trávník. Robinho se těší zase na pocit soutěžení a zodpovědnosti. Chce Realu Madrid pomoct zase získat náskok, který v posledních zápasech ztratil.

Robinho se zranil na začátku utkání s Valladolidem, které nakonec skončilo drtivou výhrou Realu 7-0.
Celý týden trénoval a jeho stav se vyvíjel velice dobrým směrem. O schopnosti nastoupit v zápase proti Recreativu Huelva přesvědčil i trenéra Schustera a ten ho zřejmě několik minut nechá hrát.


Robinho trénoval velmi tvrdě, aby si vyžádal pozornost trenéra. Chce totiž hrát co nejvíce, protože se strašně těší až zase k nějakému zápasu nastoupí.


V pátek Bernd Schuster potvrdil, že mu na několik minut nastoupit umožní a jestli se zranění neobnoví nebo nebude mít nějaké problémy, v Lize Mistrů proti Římu nastoupí na celý zápas. Dnes začne na lavičce a dostane prostor asi na posledních patnáct až dvacet minut, aby zranění nezatížil naplno.


Ovšem utkání s Recreativem není o nic méně důležitější než odveta osmifinále Ligy Mistrů. Real Madrid může být v případě neúspěchu sesazen z první příčky tabulky a situace by se obrátila. Teď by musel on čekat na zaváhání Barcelony, ale ta má před sebou rovněž těžký zápas s Atléticem.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Jakub Sobotík / marca.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Bobeš - 01.03. Odpovědět

Ty si vul

Bobeš
BOIXOS - 01.03. Odpovědět

to vis ze jo!!! Smajlík 2 Smajlík 2

BOIXOS
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články