Zpět na » Primera Division » O Sennu se zajímá Juventus

Primera Division - O Sennu se zajímá Juventus

O Sennu se zajímá Juventus © thethaovietnam.com.vn - záložník Villarrealu

0

Líbilo se

29.02. - Juventus Turín chce v létě podle Tuttosport přivést do svého kádru středopolaře Villarrealu Marcose Sennu. Je obecně známo, že přestupovou prioritou po sezóně bude pro Bianconeri kvalitní střední záložník

Juve bylo v posledních měsících spojováno s množstvím různých hráčů, nejfrekventovaněji s Diegem z Werderu Brémy a Rafaelem Van der Vaartem z Hamburgu.

Avšak podle všeho se v dresu turínského celku neobjeví ani jeden z nich, protože trenér klubu Claudio Ranieri si myslí, že ani jeden se nehodí do jeho oblíbeného rozestavení 4-4-2.

Cílem staré dámy je získat hráče, který totiž umí nejen útočit, ale i bránit. Marek Hamšík z Neapole je další možností, ale Juve by vzhledem k tomu, že jejich Marcelo Zalayeta a Manuele Blasi letos nastupují na San Paolo museli dlouze vyjednávat.

Ideální alternativou je podle Tuttosport Marcos Senna z Villarrealu.

V létě dvaatřicetiletý fotbalista je klasickým středním záložníkem s výtečnými defenzivními schopnostmi, známý obzvláště pro výborné přihrávky a dalekonosné střely.

Hráč narozený v Brazílii reprezentuje Španělsko, za které už sedmkrát nastoupil, během kvalifikace na EURO 2008 jsme ho však mohli v sestavě Luise Aragonése vidět pouze jednou.

Senna bude k dispozici za 10 miliónů Euro, tedy cenu, která se sportovnímu řediteli Juventusu Alessiu Seccovi zdá přiměřená.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MatyCZ (webmaster) - 29.02. Odpovědět

Jaka fanda Juve musím uznat, že někoho do zálohy potřebujeme, ale už se probíralo tolik jmen a zatím nikdo z "velkýchL nepřišel.. Snad tedy nezůstane jen u planých řečí.. Smajlík 11

MatyCZ
Reklama
Anketa

Kdo je podle Vás ideální posilou do zálohy Juventusu Turín?

Marcos Senna (9)

Marcos Senna 20,0%

Diego (9)

Diego 20,0%

Rafael Van der Vaart (19)

Rafael Van der Vaart 42,2%

Ivan Rakitič (4)

Ivan Rakitič 8,9%

Deco (4)

Deco 8,9%
Celkový počet hlasů: 45
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články