Zpět na » Primera Division » Casillas: Musíme začít vyhrávat

Primera Division - Casillas: Musíme začít vyhrávat

Casillas: Musíme začít vyhrávat © as.com - Vzteklý Casillas

0

Líbilo se

22.02. - Brankář Realu Madrid, Iker Casillas, považuje poslední tři porážky v řadě za velké varování a chce o tom přesvědčit i své spoluhráče, kteří podle něj začali spoléhat na náskok, který si Real dosud vytvořil.

Real Madrid prohrál v posledních třech zápasech proti Almérii, Betisu i AS Římu, a proto bude následující utkání proti Getafe velmi důležité.

“Je to pro nás varování. Vytvořili jsme si velký náskok, ale teď ho zbytečně ztrácíme. Nechali jsme se ukolébat, ale to byla chyba. Musíme znovu začít hrát,” řekl Casillas.

“Nechci ani pomýšlet na možnost, že by po tomto kole byla Barcelona za námi už jen dva body. To by jsme byli zbytečně pod tlakem. Díky náskoku, který jsme si vytvořili máme stále čas reagovat. Nejlepší odpovědí bude výhra nad Getafe, kterou se chceme vrátit zpět na cestu, ze které jsme bohužel na chvíli sešli,” vysvětlil brankář.

“Barcelona má sice mnohem lehčího soupeře, ale to pro ni neznamená jistou výhru. I když je to velice nepravděpodobné, ve fotbale se může stát všechno a Barca může nějaké body ztratit. Moc tomu sice nevěřím, ale doufám.”

Více se o Realu Madrid dozvíte na real-madrid.cz

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Jakub Sobotík / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
BOIXOS - 23.02. Odpovědět

to je cil kazdyho tymu ty debile!

BOIXOS

jj uz to tak asi bude....ale my uz to dotahnem Smajlík 18 Smajlík 17

Marcus Phoenix
Stenky7 - 23.02. Odpovědět

Přesně tak! Smajlík 17

Stenky7
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články