Zpět na » Primera Division » Manuel Pablo: Sebevědomí, ne strach

Primera Division - Manuel Pablo: Sebevědomí, ne strach

Manuel Pablo: Sebevědomí, ne strach © -

0

Líbilo se

19.02. - Pravý obránce Deportiva La Coruña Manuel Pablo si myslí, že jeho klub se může dostat z nezáviděníhodné zóny sestupu. Cílem je podle něj sebejistota, která 18. celek tabulky dovede k dobrým výsledkům.

Dvaatřicetiletý fotbalista označil blížící se nedělní zápas s Espanyolem Barcelona za klíčový, v posledním utkání totiž svěřenci Miguela Ángela Lotiny prohráli s Recreativem v gólovém dramatu 3:2.

„Potřebujeme začít získávat body, tím zvedneme svou sebejistotu a dostaneme se tabulkou vzhůru,“ řekl pro španělský sportovní deník Marca.

„Musíme začít už v neděli, čeká nás tým, který v současné době prochází krizí, ale na to spoléhat nemůžeme. Půjde o stejně těžký zápas, jakým jsou i všechny ostatní.“

„Cítíme, že můžeme zvítězit. Budeme hrát se sebejistotou, bez strachu, na vítězství.“


Španělský fotbalista litoval poslední prohry 3:2 v Huelvě nejen proto, že Depor posunul blíže sestupu, ale také proto, že se jednalo o první prohru klubu poté, co kouč Miguel Ángel Lotina aplikoval na Riazoru rozestavení 5-4-1.

„Jsem trošku naštvaný tím, jak se zápas vyvíjel, je jasné, že jsme selhali, hráli jsme pod své možnosti a ztratili 3 body, které jsme měli mít,“ hlesl.

„Můžete zohlednit mnoho faktorů. Sebejistotu založenou na posledních utkáních, strach nebo to, že jsme byli v zápasech až moc apatičtí. Nejvíc ze všeho jsme však zaplatili za mezery v koncentraci. Ty si už nemůžeme dovolit.“

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Lucas - 19.02. Odpovědět

Doufam ze Depor nespadne ...ale dost si o to koledujou ...skoda tento tym je pouze hodne slaby odvar z driv kvalitniho Spanelskeho velkoklubu - skoda Smajlík 13

Lucas

tenkrát byly prachy, teď nejsou Smajlík 11

soukup00
fotbalista - 19.02. Odpovědět

jedem depor,jedem!!!!!!!!!!! Smajlík 17 Smajlík 18

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články