Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 22. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 22. kola

Výsledky nedělních zápasů 22. kola © FotbalPortal.cz - logo španělské LFP

0

03.02. - Valencia uspěla ve Valladolidu, Atletico jen remizovalo s Murcií, Sevilla vyhrála s Recreativem, Zaragoza porazila Bilbao, Villarreal remizoval s Mallorcou, Levante s Racingem rovněž hrálo smírně. Barcelona doma uspěla v duelu s Osasunou, Espanyol vyhrál s Getafe.

Atletico - Murcía 1:1

52´ [0 - 1] M. Jofre (z penalty)

63´ [1 - 1] L. Garcia

První branku zápasu vstřelil z penalty hostující středopolař Jofre na začátku druhé půle. Na konečných 1:1 vyrovnal o devět minut později střídající Luis García.

Podrobnosti o utkání se dozvíte ZDE

Levante - Racing 1:1

58´ [1 - 0] M. Riga

76´ [1 - 1] A. Duscher

Skóre otevřel v druhém poločase domácí ofenzivní fotbalista M. Riga, patnáct minut před koncem srovnal a bod hostům tak zajistil středopolař Racingu A. Duscher.

Recreativo - Sevilla 1:2

45´ [0 - 1] L. Fabiano

84´ [0 - 2] L. Fabiano

89´ [1 - 2] R. Beto

Už po 40 minutách hry se nechal po druhé žluté kartě vyloučit hostující stoper Mosquera. Ještě do konce první půle však hosté zásluhou Luise Fabiana vedli. 10 minut před koncem přišla druhá červená karta, tentokrát pro domácího útočníka, debutanta Ersena Martina. O tři minuty později zajistil svou druhou brankou v utkání Luis Fabiano hostům tři body, protože v samém závěru zápasu ještě stačil snížit na konečných 1:2 střídající obránce Beto.

Valladolid - Valencia 0:2

60´ [0 - 1] J.M. Mata

72´ [0 - 2] D. Villa

O svém vítězství rozhodla Valencia během dvanácti minut druhé půle. Nejprve se prosadilo levé křídlo hostí Mata, na 0:2 navýšil v 72. minutě útočník Los Che David Villa.

Villarreal - Mallorca 1:1

27´ [1 - 0] G. Rossi (z penalty)

39´ [1 - 1] A. Basinas (z penalty)

Zápas dvou penalt v rozmezí dvanácti minut. Tu první proměnil domácí útočník G. Rossi, tou druhou srovnal na konečných 1:1 hostující středopolař A. Basinas.

Zaragoza - Bilbao 1:0

28´ [1 - 0] R. Oliveira

Utkání Zaragozy s Bilbaem rozhodl jedinou úspěšnou střelou útočník R. Oliveira. Domácím tak zajistil cenné tři body.

Barcelona - Osasuna 1:0

88´ [1 - 0] Xavi

Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, zajistil v 88. minutě domácím tři body gólem střídající záložník Xavi. Barcelona tak stáhla náskok Realu na 6 bodů.

Getafe - Espanyol 0:1

17´ [0 - 1] Jonathan Soriano

Jedinou branku zápasu vstřelil v 17. minutě útočník hostí Jonathan Soriano a zajistil tak svému týmu po sérii neúspěchů důležité tři body.