Zpět na » Primera Division » Výsledky sobotních zápasů 22. kola

Primera Division - Výsledky sobotních zápasů 22. kola

Výsledky sobotních zápasů 22. kola © FotbalPortal.cz - logo španělské LFP

0

02.02. - Vedoucí Real překvapivě padl na hřišti nováčka z Almerie 2:0 brankami Juanita a Negreda z penalty. Druhé dnešní utkání mezi Betisem a Deportivem skončilo díky brance Pabla Ama znovu neočekávaně výhrou hostí

Almeria - Real 2:0

16´ [1 - 0] Juanito

47´ [2 - 0] A. Negredo (z penalty)

První a hned vítěznou branku obhájci titulu a prvnímu týmu tabulky vstřelil už v 16. minutě středopolař Juanito. Ještě do poločasu zvýšil z penalty na konečných 2:0 někdejší fotbalista B-týmu bílého baletu útočník Negredo. Hned na úvod 22. kola jsme tak svědky velkého překvapení.

Více se o zápasu dozvíte ZDE

Betis - Deportivo 0:1

35´ [0 - 1] P. Amo

Jedinou branku souboje mezi Deportivem bojujícím o záchranu a v poslední době se zvedajícím Betisem rozhodl v pětatřicáté minutě gólem obránce Pablo Amo. V 77. minutě hostující Juan Rodriguez neproměnil pokutový kop.