Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 21. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 21. kola

Výsledky nedělních zápasů 21. kola © FotbalPortal.cz - logo španělské LFP

0

27.01. - V nedělním pokračování 21. kola Primera División jsme mohli být svědky hned několika překvapení. Espanyol prohrál doma s Betisem, Valencia s Almerií, naopak Levante zvítězilo v Murcíi, Getafe v Huelvě. Doma přesvědčivě vyhrálo Deportivo, Bilbao remizovalo s Barcelonou

Deportivo - Valladolid 3:1

7´ [1 - 0] A. Lopo

47´ [2 - 0] F.T. Xisco

73´ [3 - 0] A. Guardado

84´ [3 - 1] M. Víctor

Deportivo v lize konečně dokázalo zabrat. Naprosto přesvědčivým způsobem porazilo nováčka z Valladolidu. První branku vstřelil už v 7. minutě obránce Lopo. V úvodu druhé půle se trefil Xisco, v poslední dvacetiminutovce navýšil už na 3:0 Guardado. Červenou kartu dostal v 73. minutě brankář Valladolidu Asenjo. 5 minut před koncem korigoval na konečných 3:1 hostující Víctor.

Více se o zápasu dozvíte ZDE

Espanyol - Betis 1:2

45´ [0 - 1] A. Rivera

52´ [1 - 1] Luis García

90´ [1 - 2] Edu

Překvapivý výsledek byl k vidění i v Barceloně. Espanyol se trápí, navíc má smůlu. Gól do šatny dal ve 45. minutě Pimentoneros záložník Betisu Rivera. Na začátku druhého dějství srovnal Luis García, tři body pro hosty však v samém závěru utkání urval brankou Edu.

Mallorca - Atletico 1:0

22´ [1 - 0] J.F. Arango

Další z neočekávaných výsledků. Vítězství zajistil ostrovanům gólem z 22. minuty Arango. Posledních 5. minut museli hrát hosté bez Reyese, který byl po dvou žlutých kartách vyloučen.

Racing - Zaragoza 2:2

4´ [1 - 0] I. Bolado

61´ [1 - 1] D. Milito

84´ [1 - 2] A. Celades

90´ [2 - 2] M. Tchité

Lépe začal Racing, v samém úvodu zápasu se prosadil útočník Iván Bolado. V druhé půli nejenže Zaragoza v 61. minutě srovnala gólem Diega Milita, ale dokonce navýšila 5 minut před koncem zápasu brankou Celadese na 1:2. Když už se zdálo, že si Zaragoza odveze proti očekáváním 3 body, srovnal domácí útočník Tchité na konečných 2:2.

Murcia - Levante 2:3

47´ [1 - 0] Iván Alonso

73´ [1 - 1] L. Alvaro

82´ [1 - 2] M. Riga (z penalty)

89´ [2 - 2] A. Rosinei

90´ [2 - 3] Pedro Leon

Další z překvapivých výsledků byl k vidění na hřišti nováčka Murcíi. V úvodu druhého dějství poslal domácí do vedení Iván Alonso, Levante však překvapivě v 73. minutě gólem Alvara vyrovnalo. O několik minut později dostal červenou kartu domácí Mejía. Ještě k většímu šoku došlo v minutě 82., kdy Riga využil pokutový kop a poslal beznadějně poslední tým ligy do vedení. Minutu před koncem normální hrací doby se prosadil Rosinei a zdálo se, že zápas skončí remízou. V nastaveném čase však vstřelil gól Pedro León a veledůležité 3 body tak putují na konto posledního týmu tabulky z Valencie.

Recreativo - Getafe 1:3

2´ [0 - 1] J. Albin

17´ [1 - 1] Camunas

44´ [1 - 2] E. Granero

90´ [1 - 3] del Moral

Ne zrovna očekávaným skóre skončil duel Recreativa s Getafe. Hned na začátku souboje poslal do vedení hosty útočník Albín, během čtvrthodiny však bylo Camunasem srovnáno. Do poločasu se tým z Madridu mohl radovat podruhé, na 1:2 navýšil Granero. V samém závěru zápasu pojistil vedení gólem del Moral.

Valencia - Almeria 0:1

21´ [0 - 1] F. Melo

Zdálo se, že Valencia se konečně začala zvedat, podíváme-li se však na výsledek dnešního zápasu, stěží můžeme souhlasit. Jediným úspěšným střelcem utkání byl v 21. minutě Felipe Melo, který vítězným gólem zajistil ligovému nováčkovi cenné 3 body z Mestally.

Bilbao - Barcelona 1:1

35´ [0 - 1] B. Krkic

79´ [1 - 1] F. Llorente

Barcelona si jela na San Mamés pro vítězství. První půle šla přesně podle plánu, Katalánce do vedení poslal gól mladíčka Krkice. 10 minut před koncem normální hrací doby však srovnal domácí Llorente a určil tak konečné skóre zápasu.

Více se o utkání dozvíte ZDE

Real - Villarreal 3:2

9´ [1 - 0] Robinho

16´ [1 - 1] G. Rossi

53´ [2 - 1] Robinho

76´ [2 - 2] J. Capdevila

77´ [3 - 2] W. Sneijder

Zápas prvního se třetím sliboval zajímavou podívanou. Do vedení poslal domácí v 9. minutě Robinho, o pár chvil později však bylo brankou G. Rossiho srovnáno. Na začátku druhé půle se prosadil opět Robinho, Villarreal byl znovu schopný srovnat. V 76. minutě se trefil Capdevila. O necelou minutu později však domácím zajistil důležité tři body střídající Sneijder.