Zpět na » Primera Division » Vega: Zachráníme se

Primera Division - Vega: Zachráníme se

Vega: Zachráníme se © -

0

Líbilo se

26.01. - Levý obránce Betisu Fernando Vega ujistil, že pokud jeho tým bude pod Pacem Chaparrem i nadále sbírat body, téměř jistě a bez problémů se vyhne sestupu do druhé ligy

Fernando Vega oznámil, že Paco Chaparro od doby, co odešel Hector Cúper tým kompletně změnil a dovedl mužstvo k dobrým výsledkům.

Pod Chaparrem klub z 18 možných získal 11 bodů, motivace hráčů je vyšší než kdy předtím.

„Zvenčí, když jsem byl zraněn, tak jsem viděl, že Betis odehrál několik špatných utkání, ale pokud budeme bojovat tak, jako dosud, vyhneme se sestupu,“ řekl Vega.

Podle obránce současná dobrá forma učiní přítrž bojům o záchranu, klub chce v tabulce během několika příštích utkáních vyšplhat vzhůru.

„Tento tým musí být v tabulce výše. Chybí nám tři nebo čtyři body od středu. Pokud vyhrajeme dva zápasy po sobě, dostaneme se tam. To nám dovolí hrát více uvolněně a celkově v pohodě až do konce sezóny,“ vysvětlil.

Zítra Betis čeká Espanyol, který je oslaben o Kameniho, Lafuenteho a Tamuda. Vega si myslí, že jeho klub toho může využít.

„Jsou to důležité absence, hlavně Tamudo, protože proti nám hrál vždycky dobře, jeho góly nás často stály remízu či vítězství.“

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články