Zpět na » Primera Division » Murcía chce Sidi Keitu

Primera Division - Murcía chce Sidi Keitu

Murcía chce Sidi Keitu © football.fr - záložník Lille

0

Líbilo se

22.01. - Ligový nováček z Murcíe hledá posilu do zálohy. Úzce je sledován zejména Sidi Keita z Lensu, který by se k Los Pimentoneros mohl připojit v několika příštích dnech

Trenér Murcíe Lucas Alcaraz vypsal vedení seznam vytoužených posil, ještě než se přestupové okno zavře. Sidi Keita je na jednom z předních míst. Pokud vše dopadne pro španělský tým dobře, záložník Lensu přijde na Nueva Condomina do konce měsíce.

Dalším z preferovaných přestupových cílů je středopolař Toulouse Achille Emana. Francouzský celek však nechce o prodeji hráče, který v současnosti reprezentuje na Poháru Národů Kamerun, ani slyšet.

Právě proto dostane ve snažení nováčka španělské ligy přednost dvaadvacetiletý Keita, který do Lensu přišel v roce 2006 po povedeném dvouletém angažmá ve Štrasburku.

Francouzi jsou k jednáním o přestupu ochotni. Transfer by tak měl být dokončen na konci týdne.

Hledání Murcie po posile do zálohy začalo v Německu, zde však skauti klubu nenašli vyhovující posilu, svou pozornost tedy obrátili do Francie, kde je upoutali právě Keita a Emana.

Podle přestupových spekulací jedná v současné době španělský celek s celou řadou hráčů, kouč Alcaraz oznámil, že doufá v to, že k víkendovému utkání s Levante bude mít k dispozici 1 nebo 2 nové posily.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Arjen - 22.01. Odpovědět

Jj Murcía má nejsilnejsi kádr co kdy měla, doufam ze ji zachrana vyjde!!

mauek - 23.01. Odpovědět

souhalasím s tebou a navíc loňský postup byl zcela nečekaný, teda aspoň pro mě.. Smajlík 1 Moc jím přeju záchranu!!

mauek
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články