Zpět na » Primera Division » Výsledky sobotních zápasů 20. kola

Primera Division - Výsledky sobotních zápasů 20. kola

Výsledky sobotních zápasů 20. kola © FotbalPortal.cz - logo španělské LFP

0

19.01. - Getafe porazilo Sevillu 3:2. Autory branek byli Casquero, Albin a Contra za domácí, Luis Fabiano a Dragutinovič za hosty. Druhé dnešní utkání skončilo předsvědčivou výhrou Villarrealu nad Valencií 3:0. Góly vstřelili Pirés, Capdevila a Nihat

Getafe - Sevilla 3:2

16´ [0 - 1] L. Fabiano

32´ [1 - 1] Casquero

58´ [2 - 1] J. Albin

89´ [2 - 2] I. Dragutinovic

90´ [3 - 2] C. Contra

Atraktivní gólová přestřelka se štastným koncem pro domácí byla k vidění v Madridu. Do vedení poslal hosty brazilský střelec Luis Fabiano přibližně po čtvrthodině hry, po dalších patnácti minutách Getafe srovnalo brankou záložníka Casquera. Druhý poločas začal lépe pro Azulones, trefil se Albin. Když minutu před koncem normální hrací doby srovnal obránce Sevilly Dragutinovič, zdálo se, že body se budou dělit, jen o několik desítek vtečin později však rozhodl o vítězství domácích gólem obránce Contra.

Více se o utkání dozvíte ZDE

Villarreal - Valencia 3:0

6´ [1 - 0] R. Pires

63´ [2 - 0] J. Capdevila

70´ [3 - 0] Nihat

Zcela přesvědčivě porazily žluté ponorky Valencii. Vítěznou branku utkání vstřelil už na samém začátku domácí záložník Pires, v druhém poločase výsledek pojistil obránce Capdevila, gólově se dokázal prosadit i turecký střelec Nihat. Lze říct, že historie se opakuje. V prvním vzájemném střetnutí obou soupeřů totiž Los Che na Mestalle prohráli rovněž 0:3.