Zpět na » Primera Division » Mané a Negredo zůstávají

Primera Division - Mané a Negredo zůstávají

Mané a Negredo zůstávají © -

0

Líbilo se

16.01. - Dva hráči, které chtěl získat anglický Tottenham, Mané a Negredo, zůstávají v kádru nováčka z Almerie až do konce sezóny, aby svému klubu pomohli v boji o záchranu

Trenér Tottenhamu Juande Ramos sleduje duo fotbalistů už delší dobu a podle transferových spekulací je chtěl přivést na White Hart Lane už během zimního přestupového termínu.

Dvaadvacetiletý Negredo přišel do Almerie v létě z Realu a od té doby se uchytil jako první hrotový útočník nováčka. Svou hrou a 6 vstřelenými brankami příjemně překvapil fotbalové Španělsko.

Real však má na mladého fotbalistu opci, která mu zaručuje, že talentovaného střelce může během příštích dvou sezón kdykoliv vykoupit zpět. Proto bude muset Tottenham jednat nejdříve s Realem.

Negredo sám řekl, že od svého agenta o zájmu Tottenhamu nic neví, přesto byl spekulací nadšen.

„Můj agent Juanma Lopez mi o tom nic neřekl. Jsem však nadšen, že mé jméno je spojováno s týmem jako Tottenham. Opakuji, nic oficiálního však o jeho zájmu nevím,“ řekl pro španělský sportovní deník Marca.

„Teď myslím jenom na to, abych v Almerii zůstal na další rok. To je můj jediný cíl.“

Agent Maného García Quilón připustil, že o jeho klienta usiluje mnoho celků Premier League, svůj zájem už u něj prý i oficiálně zaregistrovaly. Levý obránce rovněž předvádí fantastické výkony, kterými upoutal pozornost také spousta nejen španělských klubů.

Sám Mané však také řekl, že chce v Almerii setrvat do konce sezóny a pomoct trenérovi Unai Emerymu v bitvě o záchranu, do léta tedy své působiště měnit rozhodně nechce.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Carlos - 16.01. Odpovědět

Negredo půjde max. zpátky do Realu!

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články