Zpět na » Primera Division » Výsledky sobotních zápasů 19. kola

Primera Division - Výsledky sobotních zápasů 19. kola

Výsledky sobotních zápasů 19. kola © -

0

12.01. - Dnes byla k vidění dvě utkání 19. kola Primera División. Barcelona doma deklasovala Murcíi 4:0 brankami Gudjohnsena, Bojana a dvakrát Eto´o, Bilbao doma také vyhrálo, pro změnu 2:0 nad Sevillou góly Yesteho a Susaety

Barcelona - Murcía 4:0

Podle předpokladů si Barcelona dokázala doma poradit s ligovým nováčkem z Murcíe. Vedení dal katalánskému celku do poločasu Islanďan Gudjohnsen, na začátku druhé půle se trefil mladík Bojan a svůj odjezd na Africký Pohár Národů si dvěmi úspěšnými střelami zpříjemnil v závěru zápasu Samuel Eto´o.

Góly: 27´ [1 - 0] Gudjohnsen, 52´ [2 - 0] Bojan, 77´ [3 - 0] Eto´o, 87´ [4 - 0] Eto´o

Bilbao - Sevilla 2:0

Překvapivý a hlavně velmi cenný výsledek dokázali uhrát domácí se zvedající se Sevillou. O tom, že tři body zůstanou na San Mamés rozhodl brankou z první půle záložník Bilbaa, Yeste. V druhé půli výsledek gólem potvrdil středopolař Susaeta. Zápas ovlivnila červená karta stopera hostí Escudého ze začátku druhého poločasu.

Góly: 28´ [1 - 0] Yeste, 69´ [2 - 0] Susaeta