Zpět na » Primera Division » Krize v Levante

Primera Division - Krize v Levante

Krize v Levante © -

0

Líbilo se

11.01. - Až několika hráčů se bude muset zbavit poslední tým tabulky Levante, protože finanční situace klubu z Valencie se zdá být dlouhodobě neúnosná. O tom svědčí i fakt, že výtěžek z příštího vybraného vstupného bude postoupen soudním příkazem

Pokud bylo Levante jasným kandidátem na sestup už před otevřením transferového okna, teď se všechny pesimistické hypotézy jen potvrdily.

Člen vedení klubu Javier Navarro oznámil, že zisk ze vstupenek z víkendového utkání s Realem bude postoupen soudnímu příkazu.

Finanční problémy týmu z Valencie jsou prý dalekosáhlé. Několik zaměstnanců Levante nedostalo už delší dobu zaplaceno. Prezident klubu Pedro Villarroel poslal kapitánovi mužstva SMS zprávu, kde oznámil, že kdo se veřejně o problémech klubu zmíní, nedostane zaplaceno vůbec.

S tím je podle předpokladu nespokojeno několik hráčů, spekuluje se o mohutném opouštění týmu, kterému je souzen sestup. Bruno Cirillo už odešel Regginy, Marco Storari do Cagliari a zdarma je prý k dispozici Jose Emilio Viqueira.

Savio Bortolini byl propuštěn včera večer, očekává se jeho návrat do Brazílie. Pouze disciplinárně byl potrestán Mustapha Riga, který nestihl včas návrat po svátcích.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Marek - 11.01. Odpovědět

Škoda, že krachují. Smajlík 10

goodbay - 11.01. Odpovědět

Škoda, škoda! Savio, Viqueira a Robert byli mí oblíbení hráčí Smajlík 11 Smajlík 11 Smajlík 11

goodbay
Maty - 11.01. Odpovědět

Storari už se vrátil do AC a následně šel hostovat do Cagliari.Doufam že z Levante odejde i Rigano a Tommassi.

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články