Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 18. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 18. kola

Výsledky nedělních zápasů 18. kola © -

0

06.01. - Atletico si veze 3 body z La Coruni, Valladolid obdobně získal 3 body z Getafe. Sevilla, Racing a Real s Murcií doma dokázali zvítězit. Huelva a Valencia doma jen remizovaly. AKTUALIZOVÁNO

Deportivo - Atletico 0:3

Překvapivě hladce si poradili hosté s týmem z Riazoru. Skóre otevřel gólem do šatny hostující střelec Forlán, hned na začátku druhé půle vítězství brankou pojistil také jeho parťák z útoku, Agüero. Nálepku debaklu přisoudila utkání branka Jurada. V poslední půlhodině už žádný gól nepadl.

Góly: 40´ [0 - 1] D. Forlán; 53´ [0 - 2] S. Agüero; 65´ [0 - 3] Jurado

Getafe - Valladolid 0:3

Stejně překvapivým výsledkem a totožným debaklem domácích skončilo i druhé dnešní utkání. Góly padaly až ve druhé půli. V 54. minutě se prosadil Vivar Dorado, o 13 minut později navýšil na 0:2 Alvaro Rubio a tečku v gólovém výčtu utkání vystavil 15 minut před koncem opět Vivar Dorado.

Góly: 54´ [0 - 1] V. Dorado; 67´ [0 - 2] A. Rubio; 76´ [0 - 3] V. Dorado

Racing - Bilbao 1:0

Nejtěsnějším rozdílem dokázali domácí porazit Bilbao. O tom, že tři body zůstanou na El Sardinero rozhodl minutu před koncem prvního dějství útočník domácích Tchité.

Góly: 44´ [1 - 0] Tchité

Murcía - Osasuna 2:0

Domácí Murcía se dokázala prosadit gólově až před koncem utkání. V 73. minutě vstřelil branku útočník Goitom, vítězství pojistil v samém závěru gól Abela z penalty.

Góly: 73´ [1 - 0] Goitom; 90´ [2 - 0] Abel (pen.)

Recreativo - Almeria 1:1

Už ve 14. minutě se ujali vedení domácí, trefil se Sinama-Pongolle. Během šesti minut však bylo stanoveno konečné skóre utkání, to když dokázal srovnat Mané

Góly: 14´ [1 - 0] S. Pongolle; 20´ [1 - 1] Mané

Valencia - Levante 0:0

Trápení Valencie nebere konce. Tentokrát nezvládli Los Che doma porazit doma ani úplně poslední tým tabulky, městského rivala, Levante. Tomu se naopak vůbec poprvé v této sezóně podařilo získat v lize bod ze soupeřova hřiště.

Góly: /

Real - Zaragoza 2:0

Real si podle předpokladů, ale zcela nepřesvědčivým výkonem zajistil doma zisk tří bodů. Utkání měla ve své režii Zaragoza, brankář Realu, Casillas, však spolu s brankovou konstrukcí při šanci Oliveiry svůj tým podrželi. První branku vstřelil po centru Robinha hlavou van Nistelrooy, druhý gól dal Robinho po individuální akci střelou k pravé tyči sám.

Góly: 66´ [1 - 0] R.v. Nistelrooy; 77´ [2 - 0] Robinho

Sevilla - Betis 3:0

Sevillské derby bylo zcela v režii domácích. Všechny naděje Betisu uťal ani ne po půlhodině hry brankou Luis Fabiano. Ten samý hráč přidal do poločasu ještě jednu branku a bylo hotovo. Absolutorium získala Sevilla brankou Daniela Alvese z druhé půle.

Góly: 26´ [1 - 0] L. Fabiano; 42´ [2 - 0] L. Fabiano; 63´ [3 - 0] D. Alves