Zpět na » Primera Division » Saviola do Boltonu?

Primera Division - Saviola do Boltonu?

Saviola do Boltonu? © yeniresim.com - Javier Saviola

0

Líbilo se

06.01. - Bolton hledá náhradu za Anelku, který pravděpodobně odejde do Chelsea. Útočníkem, kterého klub chce, není nikdo jiný než Javier Saviola. Anglický klub už má pro něj vyhrazenou částku 7 miliónů eur.

Trenér Boltonu, Gary Megson, poslední dobou hledal na trhu útočníka, který by nahradil odcházejícího Francouze Anelku.

Nakonec také úspěšně náhradu našel. Je jím Argentinec Javier Saviola, za kterého klub hodlá také štědře zaplatit.

President klubu, Phil Gartside, na tuto operaci přistoupil s tím, že na přestup Savioly použije peníze, které získá za Anelku. Ovšem trenér ho chce přesvědčit, aby Argentinec přišel, i když Anelka do Chelsea neodejde. Totiž další útočník Boltonu, Hadji Diouf, v pondělí odjede do Ghany, aby se zúčastnil Mistrovství Afriky.

Nejtěžší úkol nebude přesvědčit Real Madrid, ale samotného Saviolu, který prohlásil, že zatím nemá v úmysl madridský klub opustit. Ovšem tato slova vypustil ještě předtím, než proti Alicante seděl jen na lavičce, což mu možná pomohlo situaci přehodnotit.

Kromě Boltonu, má o Saviolu zájem ještě Olympique Marseille. Argentinec přišel do Realu Madrid zadarmo jako perfektní doplněk k Raúlovi a Van Nisterlooyovi. Ovšem Schuster s ním nepočítá, a proto je to také čtvrtý nejméně využívaný hráč v celém kádru.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Jakub Sobotík / marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Slash - 04.02. Odpovědět

saviola je vyborny hrač potvrdil to aj na majstrovstvach sveta škoda len že nevie najsť taky klub kde by hraval pravidelne a podla mna spravil chybu že prestupil do realu.

Slash
marc - 07.01. Odpovědět

aby pravidelne hral, to by musel jit do sparty Smajlík 3

ANti ACS - 06.01. Odpovědět

Už by potřeboval se někde usadit a pravidelně hrát a ne jen létat po všech koncích na hostovačky

poži - 06.01. Odpovědět

saviola patří mezi me nejoblibenejsi hrace takze mu preji aby se dostal do nejakeho tymu kde bude pravidelene hravata a dostane se do byvale formy kdy zaril!!! 4ev3r SAVILOA Smajlík 17

MatyCZ (webmaster) - 06.01. Odpovědět

Po odchodu z Barcelony si opravdu polepšil.. Smajlík 2 Přestup do Boltonu by nebyl asi nejlepší tah, i když je lepší hrát než jen vysedávat na lavičce..

MatyCZ
zemiak - 06.01. Odpovědět

BARCA-->REAL...0euro len nekrestansky plat; REAL-->BOLTON..7mil Euro = VYBORNY obchod uz aby tam bol Smajlík 2 problem je ze Saviola z Realu asi prec nebude chciet ist kedze plat ma dobrz a nemusi ani hrat moze uzivat.. ale snad sa ho dako podari vzkopnut Smajlík 1

zemiak
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články