Zpět na » Primera Division » Výsledky sobotních zápasů 18. kola

Primera Division - Výsledky sobotních zápasů 18. kola

Výsledky sobotních zápasů 18. kola © -

0

05.01. - Barcelona dokázala brankami Marquéze a Eto´o vyhrát na Mallorce, Espanyol si doma díky dvěma brankám Tamuda a jednomu zápasu Valda hladce pohrál s Villarrealem

Mallorca - Barcelona 0:2

Od začátku zápasu hře dominovala Mallorca, pak však přišla osudová 63. minuta a s ní vítězná branka Barcelony. Na roh Xaviho si naskočil nikým nehlídaný Marquéz a zajistil tak svému mužstvu zisk tří bodů. Vítězství pojistil v 92. minutě krásnou střelou po přihrávce Henryho Eto´o.

Góly: 0:1 min. 63: Marquéz; 0:2 min. 92: Eto´o

Espanyol - Villarreal 3:0

Zápas s překvapivě jasným rozuzlením. Po krásné narážečce L. Garcíi se už v 9. minutě prosadil domácí střelec Tamudo. O pět minut později, v minutě 14., měl Espanyol výhodu přímého kopu. L. García vystřelil, míč se od břevna odrazil k Valdovi, který překrásnou střelou zvýšil pro domácí na 2:0. Ještě do poločasu určil Espanyol konečný výsledek celého utkání. Ve 36. minutě vrátil hlavičkou po rohu Lacruz míč na hlavu Tamudovi, který se prosadil na vzdálenější tyč.

Góly: 1:0 min. 9: Tamudo; 2:0 min. 14: Valdo; 3:0 min. 36: Tamudo