Zpět na » Primera Division » Kanouté: Jsme lepší než Betis

Primera Division - Kanouté: Jsme lepší než Betis

Kanouté: Jsme lepší než Betis © -

0

Líbilo se

05.01. - Frederic Kanouté chce v městském derby ukázat, že je jeho tým lepší a věří, že po tomto utkání bude městu vládnout Sevilla FC. Utkání se hraje v neděli od devíti hodin večer.

Sevilla není aktuálně ve velké pohodě, a proto pro ni derby nepřichází v nejlepší čas, ale odhodlání a morálka hráčům nechybí. Ti chtějí ukázat, kdo dominuje celému městu.

Kaanouté přiznal, že minulý rok byli favoritem právě oni, ale teď ani jeden z týmů nezačal ligu dobře, a proto si myslí, že můžeme očekávat velice vyrovnané utkání. Také chce dokázat, že v posledních dvou sezónách byli lepší a budou i nadále.

Reprezentant Mali také vzpomínal na to, jak v předešlém derby skóroval. “Vstřelit gól v takovém zápase je něco úžasného, protože tady v Seville je to utkání roku a máme vždy velkou motivaci”, řekl.

Také ocenil Betis, který je určitě dobrým klubem, ale v poslední době trochu trpí. “Nicméně v tomto zápase musíme zapomenout na úroveň obou mužstev, protože je to souboj, ve kterém se může stát vše”, uzavřel Kanouté.

Kam dál?

Jakub Sobotík / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Valencia-Mestalla - 05.01. Odpovědět

Kanoute to je divný ty vole

David - 05.01. Odpovědět

Betis jim dá 2:0 Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články