Zpět na » Primera Division » Jurado varuje před Depor

Primera Division - Jurado varuje před Depor

Jurado varuje před Depor © marca.com - záložník Atletica

0

Líbilo se

05.01. - Záložník Atletica, José Manuel Jurado, varoval před podceněním víkendového ligového soupeře, Deportiva La Coruňa. Zápas obou celků se uskuteční v neděli

Čtrnáct míst a čtrnáct bodů v současné tabulce dělí Deportivo od Atletica, ale Jurado si je jist, že žádný tým Primery División není snadné porazit.

„V lize není lehkých utkání. Vždycky musíte tvrdě pracovat a jít do zápasu s tím, že chcete získat tři body,“ řekl na včerejší odpolední tiskové konferenci.

Jurado se po svalovém zranění, které ho donutilo měsíc absentovat, vrátil k zápasovému zatížení ve středečním zápase Copa del Rey s Granadou, jeho tým remizoval 1-1 a postoupil tak do další fáze.

„Cítím se stále lépe a lépe. Je to ok,“ řekl o návratu po zranění.

Teď se mladý Španěl těší, že zase bude moct bojovat o účast v základní sestavě svého mužstva. „Rád hraji ve středu pole, nalevo, nebo kde mě kouč postaví. Hlavní je hrát a proměnit příležitost, když je mi dána, abych mohl být prospěšný týmu.“

Jeden z hráčů klubu, působících v oblíbené pozici Jurada, je pravděpodobně na odchodu. Jedná se o Portugalce Maniche, o jehož služby usilují Inter Milán, Fiorentina a další mužstva.

„Je jen jedním z hráčů Atletica, trénuje s námi. Každý se snažíme v tréninku zabojovat, pracovat naplno. Každý ze sebe chce dostat jak v trénincích, tak v zápasech maximum.“

Jak si Atletico vedlo v zápase s Pontevedrou se můžete podívat ZDE

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 07.05. Odpovědět

Já a pár mích kamarádů z FP nesouhlasíme s místním přístupem k uživatelům, kteří kazí komentáře u jednotlivých článků. Proto jsme se rozhodli udělat „Petici na BANY“, do které jsme se zapsali na protest k vedení.
Tabulka PNB:

1 janoas
2Lucas
3 Trewinn
4 Valencia-Mestalla
5 Brain32
6Tom.Robinho
7Leo
8 Aaron
9Fabregas??!!
10Andy
11Basty
12Tunak
13Sushi
14 basek
15 Kaka22
16 Maty
17 Radek
18 Lena60
19 Makrel
20 D.Villa(Los Che)
21 Modrak
21 sd. Kačík BLACK
21 Laaney

Reklama
Reklama
Nejnovější články