Zpět na » Primera Division » Nihat: Klíč k úspěchu Villarrealu

Primera Division - Nihat: Klíč k úspěchu Villarrealu

Nihat: Klíč k úspěchu Villarrealu © img.mynet.com - útočník Villarrealu

0

Líbilo se

28.12. - Podle španělského tisku je výtečná forma střelce Villarrealu, Nihata, hlavním důvodem, proč jsou žluté ponorky v tabulce zatím tak vysoko

Nihat, také hráč základní jedenáctky tureckého reprezentačního mužstva, zajistil Villarrealu letos spoustu cenných bodů brankami z hřišť soupeřů.

Přestože se Turek vrátil po dvou vážných zraněních kolena, dokázal se už ve čtvrtém kole ligy probojovat zpět do základní sestavy.

Od té doby předvádí fantastické výkony a přestože od té doby vstřelili více branek hned dva hráči, Luis Fabiano a Diego Milito, Nihat zajistil velkou spoustu bodů z venkovních trávníků.

Se šesti brankami Turek potvrdil, že v zápasech venku je klíčovým faktorem žlutých ponorek při protiútocích vedených jeho spoluhráči.

„V současné době procházím dobrým obdobím, daří se mi a vím, že se můžu ještě zlepšit. Jsem seznámen s tím, že mě všichni srovnávají s Nohatém, který byl schopný za Real Sociedad nastřílet více než 20 branek, ale neznamená to, že jsem vinou toho pod nějakým větším tlakem,“ oznámil.

„Střílet góly je prostě má práce. Jsem v dobré formě také fyzicky a vím, že to bude pokračovat,“ dodal.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články