Zpět na » Primera Division » Alves může hrát derby

Primera Division - Alves může hrát derby

Alves může hrát derby © -

0

Líbilo se

28.12. - Daniel Alves se bude mocï zúčastnit derby mezi Sevillou a Realem Betis Sevilla, protože mu komise odpustila pátou žlutou kartu, kterou obdržel v posledním utkání s Racingem Santander.

Daniel Alves dostal od fotbalového výboru pěkný vánoční dárek. Ten sice přišel v předstihu, protože dárky se ve Španělsku předávají až na Tři krále, ale obránci Sevilly to určitě nevadí. Díky tomu bude totiž moct nastoupit v sevillském derby s Betisem.

Byla mu odpuštěna pátá žlutá karta, která by mu znemožnila zúčastnit se příštího zápasu, kterým je právě sevillské derby. Poslední žlutou kartu viděl v zápase s Racingem, který Sevilla hladce vyhrála 4-1.

Alves byl napomínán za úmyslné zahrání rukou, ale sevillský klub podal písemnou stížnost i s videem, které podle nich dokazuje, že to byl reflex před balónem, který mířil Brazilci do obličeje.

Betis má sice jen o pět bodů méně než jeho městský rival, ale nachází se až na osmnácté pozici, zatímco Sevilla je o deset příček výše. Mezi osmým a devatenáctým místem jsou opravdu minimální rozdíly, a proto je každý bod dobrý.

Kam dál?

Jakub Sobotík / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Vicente Rodriguez - 28.12. Odpovědět

Jo hraje se valencijske a sevillske derby ... doufam ze Levante a Betis dostanou klepec Smajlík 18

jo to ja taky Smajlík 1

Tom.Robinho
Reklama
Reklama
Nejnovější články