Zpět na » Primera Division » Jak změnit Valencii?

Primera Division - Jak změnit Valencii?

Jak změnit Valencii? © harderwijk.nl - trénink Valencie

0

Líbilo se

25.12. - Co u Los Che změnit, aby klub konečně začal hrát pěkný fotbal a vyhrávat? Koho do základní sestavy, aby měli fanoušci na Mestalle znovu důvod k radosti? Sdělte nám své názory, jak byste jednali vy, být v roli kouče Koemana

Úvodem je důležité předeslat, že vše bude mít v rukou samozřejmě kouč Koeman.

Poté, co Nizozemec klub přebral, nepodařilo se mu úroveň hry Los Che pozvednout. Nedávno se proto rozhodl k radikálnímu řezu, jaký Valencie už roky nezažila.

Od mužstva byli izolováni Santiago Canizares, David Albelda a Miguel Angel Angulo. Rozhodně tedy nešlo o kosmetické úpravy, ale počátek velké obměny kádru.

Samozřejmě, neplatí, že by Koeman o mužstvu rozhodoval sám. Změny spoluurčují jak prezident klubu, Juan Soler, tak sportovní ředitel, Miguel Angel Ruiz.

Otázkou však teď je, kdo tři zkušené veterány v mužstvu nahradí?


Brankáři


Santiago Canizares se k mužstvu podle všech informací už nevrátí, pravděpodobný je jeho odchod, možné také je, že ukončí kariéru.

Naprosto jistou jedničkou je tedy Timo Hildebrand, v současné době zraněný brankář.

Němcův začátek na Mestalle byl komplikovaný, avšak to také důvodem špatných vztahů s dlouholetou jedničkou, Santiagem Canizaresem. Španělův odchod tak může Hildebrandovi hodně ulehčit.

Rezervním brankářem u Los Che je Juan Luis Mora. Už čtyřiatřicetiletý zkušený fotbalista za dva roky, co přišel z Levante, odehrál na Mestalle jediný zápas.

Pro Valencii to tedy vypadá tak, že buď se k mužstvu znovu připojí Santiago Canizares, což by však nepomohlo Hildebrandovi, nebo by měli Los Che přivést dalšího brankáře, aby zvýšili konkurenci v brance. Klub se podle transferových spekulací zajímá o Maartena Stekelenburga z Ajaxu a o Oscara Ustariho z Getafe.

Obrana


Žádný obránce z kádru Koemanem ještě vyloučen nebyl, to však neznamená, že by všichni z nich podávali kvalitní výkony. Právě naopak. Los Che mají spolu se Zaragozou s 28 inkasovanými brankami druhou nejhorší obranu v lize, jen Levante s 33 góly je na tom hůře.

V Lize Mistrů to bylo o něco lepší. 6 inkasovaných branek v 6 utkáních, avšak zcela na úkor útoku, důsledkem čehož bylo, že klub ze soutěže vypadl ještě před Vánocemi. Svou roli sehrála také četná zranění. Slibný bývalý bek Getafe, Alexis, je zraněn dlouhodobě, Miguel, Moretti a Caneira prošli také obdobím, kdy byli zraněni.

Zadní čtyřka klubu se už letos mnohokrát nechala zostudit. Obrana ve složení Miguel, Marchena, Raúl Albion, Moretti inkasovala třikrát doma s Villarrealem, o měsíc později s Bilbaem, poté v lehce pozměněné sestavě dokonce pětkrát v zápase s Realem.

Iván Helguera, kterého klub získal v létě, se na stoperu snaží, není však evidentně připraven, pokud tedy někdy bude, zaplnit díru po Roberto Ayalovi. Se vším respektem k navrátilci z hostování ze Sportingu Lisabon, Marco Caneira se zdá být mistrem. Mistrem ničeho, pokud si tedy zrekapitulujeme Portugalcovy výkony na levé straně obrany během absence Morettiho.

Právě proto měla být v létě věnována největší pozornost posílení obrany. Není už teď ale trochu pozdě?

Záloha


Valencia má k dispozici obrovskou kupu záložníků. Když je začněme jmenovat: Joaquin, Manuel Fernandes, Ruben Baraja, Montoro, Edu, Sunny, David Silva, Vicente, Gavilán, Marchena a Raúl Albiol, kteří umí hrát kromě stopera i defenzivní štít a k tomu všemu ještě v současné době izolovaní Albelda s Angulem.

To je opravdový luxus!

Na hřišti to však zatím vidět není. Co se týče defenzivní činnosti, hodně byla, jak jsme již řekli, ovlivněna zraněními hráčů. Na středu zálohy hráli letos Marchena, Albelda, Sunny, Manuel Fernandes a Edu-ani jeden z nich se však neprezentoval zvlášť zapamatování hodným způsobem.

Jeden z těchto fotbalistů však úplně špatně nehrál: Manuel Fernandes. Na Mestallu přišel za velké peníze v létě, doposud však nebyl schopen dostat se do takové formy, jakou předváděl v Benfice. Bývalý záložník Evertonu musí předvést, že za ty peníze opravdu stál. Sunny, který se k Los Che dostal za zlomek ceny Portugalce, zatím na středu zálohy předvádí nejslibnější výkony.

Někteří ze středních záložníků jsou více ofenzivně založení, typickým příkladem je Edu, avšak Valencii letos často paradoxně chyběl dostatek invence ve středovém poli. Dále klubu rozhodně nepomohlo zranění Barajy. Nutností je při stylu hry Valencie kvalitní obsazení obou křídel, schopných obejít dva protihráče, přesně odcentrovat.

Kádr klubu je k tomu rozhodně bohatě vybaven. Stylově začal sezónu Joaquin, na druhém křídle zase odvádí kvalitní práci David Silva. Levé křídlo a Valencie však po dlouhou dobu znamenalo jen jedno: Vicente. Jeden z nejnadanějších hráčů La Ligy, šestadvacetiletý Španěl, je však zatím daleko za očekáváním.

Zranění a špatná morálka poté, co kritizoval doktory Valencie za to, že jej nejsou schopni ze zranění vyléčit, jeho výkonům rozhodně neprospěly. Od doby, co se vrátil na hřiště, je Vicente nesvůj, jeho zpeněžení by jistě nebylo na škodu jak klubu, tak jemu samotnému.

Útok


Valencie letos vstřelila 22 branek, což není nic, čím by se dalo chlubit.

David Villa je v očích mnohých nejlepším útočníkem Španělska. Spolu s Fernandem Torresem tvoří útočné duo reprezentace. Letos se však, díky špatné formě týmu a zranění, trefil jen čtyřikrát. Přestože se mu nedaří, jeho schopnosti jsou obrovské.

Když ale hledáme k Villovi parťáka do útoku, je to poněkud složitější.

Fernando Morientes je ostřílený fotbalista, na konci minulé sezóny své schopnosti dokázal velmi dobře prezentovat, letos to však pro něj bylo o dost těžší. Přestože dokázal šestkrát skórovat, což je slušné, jeho výkony zdaleka tak dobré nebyly.

David Silva hrál letos několikrát pozici podhrotového hráče, nebylo to špatné, ale víc mu sedí role křídla.

Mata, univerzální ofenzivní fotbalista, bývalý hráč Realu Madrid Castilla, zatím své schopnosti nepředvedl dostatečným způsobem.

Zigic, obrovský Srb, minulou sezónu v Racingu vytvořil obávané útočné duo s Pedrem Munitisem, při svém debutu nastřílel ve Španělsku 13 branek. Za Los Che v lize se poprvé trefil až o víkendu v utkání se Zaragozou. Bývalý hráč Crvene Zvezdy se předtím dokázal předvést dvěmi brankami v Copa del Rey. Záleží na tom, zdali bude schopný přizpůsobit se hernímu stylu Valencie.

Arizmendi přišel v létě z Deportiva. 5 branek z 32 zápasů na Riazor není nic světoborného, fotbalista však byl oceňován hlavně za tvoření útočné hry. Jak jsme již dnes mnohokrát psali, zatím nebyl schopný opravdu předvést, co v něm je. 8 zápasů, žádný gól. Mohlo by však dojít k vytvoření dua jako v loňském roce v Racingu. Branky převážně střílel Zigic, ale stejně důležitý byl Munitis, který mu na ně přihrával. Tedy paralelně lze Arizmendiho přirovnat spíše k Munitisovi, který na branky přihrává, než že by je sám dával. Nutno poznamenat, že Arizmendimu je teprve 23 let a do budoucna může být velkým příslibem.

CELKOVÉ RESUMÉ


Na Mestalle není v současné době dostatek potenciálu. Co je však řešením? Další přestupy? Mladá krev jako Montoro či Lomban? Nebo pokus vrátit ostřílené veterány do formy?


Názor autora článku

Kouč Koeman to nemá jednoduché. Pokud si odmyslím všechna zranění, do branky bych jednoznačně postavil Hildebranda, Canizarese bych však k týmu vrátil. Za to, co pro klub udělal, si to zaslouží. Navíc je zbytečné utrácet peníze za nového gólmana, když je k dispozici tak kvalitní a zkušený hráč.

Co se týče obrany, její pravá strana by měla být jednoznačně doménou Miguela. Na levého beka bych postavil Alexise, který tuto pozici hrál v případě nouze ještě v Getafe. Na stoperech by se mi líbili Raúl Albiol s Marchenou, případně místo Marcheny bych se nebál využít Helgueru. Rozhodně bych prodal Caneiru. Dále vidím nutnost posílit levou stranu hřiště, nominoval jsme sice Alexise, kterému by kryl záda Moretti, ale do budoucna by to chtělo získat kvalitního čistokrevného levého beka, například Armánda.

Co se týče středu zálohy, zde bych vedle sebe postavil určitě Sunnyho, a poté jednoho z dua Manuel Fernandés-Baraja, spíše prvně jmenovaného. Volba křídel je poměrně jasná-zprava Joaquin, zleva David Silva. Klubu bych doporučil prodat vyčichlého Angula a utrápeného Vicenteho a přivést za ně hráče jiné. Svou příležitost by měli dostat také Mata na levém křídle a Edu na středu zálohy. Jednička útoku je jasná-David Villa. K němu bych bezevší pochybnosti postavil Morientese. Má všechny předpoklady pro to, aby uspěl. Arizmendimu prozatím nevěřím, Zigic je kvalitní, ale Morientes je podle mě prostě a jednoduše lepší.

Hildebrand

Miguel-Marchena-Raúl Albiol-Alexis

Joaquin-Sunny-Manuel Fernandes-David Silva

David Villa-Morientes


A co si myslíte Vy? Sdělte nám své názory!

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
azetdevil - 31.12. Odpovědět

takže ja by som dal do branky caňizaresa je to totiž brrankár , ktorýveľa spravil pre tento club... ale sa mozrejme by tam nešiel hneď ale až po určitej dobe ... a ten nákup Steckelenburga yb som bral odobne si myslím že to je najlepší brankár na svete...vezmite si ako hrá ajax ,ktorý ma strašne mladý káder, ktorý sa učí popri takých ako romedal alebo luque, zálohaje dobrá , hlavne mladá má potenciál ale chába im skúsený hráč v strede pola , ktorý vie vysunúť davida silvu , joaquina alebo vicenteho ja by som odporučil napríklad tuolana z lyonu . do útoku by som dal davida villu a striedal popriňom útočníkov . čiže ja by som navrhoval -caňizares- r.albiol marchena heuguera alexis - joaquin sunny(fernandes) baracha david silva - david villa + nejaký útočník..

Banikovec - 31.12. Odpovědět

Hlavně ne Baroše!!! Smajlík 3 To by asi sestoupili.....

Giggsy? tím aimarem stačí napsat Amen!;)

Norn Iron (Browny)
mirak - 27.12. Odpovědět

momentalne bych v brane dal asi prednost Hildebrandovi, neni to spatny brankar a navic by potreboval daleko vic chytat. Canizarese bych ovsem u tymu nechal, uz jen za jeho zasluhy pro klub. Kdyby o nej Vale prisla, byla by to stejna kravina jako v pripade Ayaly a Aimara. Tito dva hraci by velice tymu pomohli, ale vedeni rozhodlo jinak, tak ho musime respektovat. Ale pokud by Canizares mel porad problemy s Hilldebrandem, jeden z nich by musel tym stejne opustit. Kazdopadne ten kdo ziska tohoto skeleho golmana, tak rozhodne neprohloupi. V obrane maji sva mista jista Miguel a Raul Albiol. Na leveho beka bych vzal zpet prozatim Del Horna, Lahm by byl urcite nejlepsi variantou, ale Bayern urcite svuj klenot jen tak neproda. A v roli druheho stopera by dostal duveru zrejme Marchena nebo bych zkusil jednoho z dvojice defenzivnich zalozniku Sunny ci M. Fernandes. Pozice krajnich zalozuniku by mela byt jasne dana, Joaquin a David Silva patri mezi nejlepsi kridla. Vicentemu by prospela zmena prostredi. Stred pole by mel patrit zrejme Barajovi, ale take bych se nebal hrat s dvouma stitama Sunnym a Fernandesem. Utocnou jednickou je rozhodne David Villa, i kdyz zatim strelecky strada, neplodne obdobi postihne kazdeho utocnika. K nemu by dostaval prednost Morientes, ale rozhodne nezavrhuju Aritzmendiho. Urcite je blbost utracet v zime miliony za posily, ktere ani nebudou moct hrat evropske pohary. Celkove je blbost utracet miliony jen proto, ze je v tymu neco spatne a nedari se. Vymena trenera muze taky daleko vic uskodit. Pokud se v teto sezone Los Che moc nedari, nebal bych se zkusit mlade hrace z juniorky nebo odchovance, dat mladym sanci se muze jen vyplatit, ti kluci nemaji co ztratit a budou se byt o kazdy balon, protoze pociti sanci. Muze to fungovat daleko lip nez s preplacenymi hvezdami.

Villa - 27.12. Odpovědět

Změny ve Valencii? Ano!! Koeman do Hajzlu!!! Santo nikdy nezapomenu Smajlík 17

Raul07 - 27.12. Odpovědět

Smajlík 19

Raul07
Giggsy - 26.12. Odpovědět

Jinak bych chtě ještě doplnit klub by se měl zbavit nadbytečných zbytečné drahých posil např.Zigic,Arizmendi Del Horna dalších příživníků

Giggsy - 26.12. Odpovědět

No já bych to vyřesil následovně:Brána jasně Canizares je to legenda s kvělý golman jeho zíkroky přivádějí ůtočníky k šílenství nejen je asi i Koemana. Pravá obrana:Miguel jeho výlety připomínají Roberta Carlose podél postranní čáry Levá obrana:Rozhodně bych nestavěl Alexise tam je třeba aby zapracoval Koeman a přivedl kvalitního levého beka jeví je mi nejlíp Lahm v případě zranění Miguela by mohl zaskočit za Miguela i na pravé straně Pravý stoper:tady je kámen ůrazu po odchodu Ayaly nemá Valencia rovnocenou náhradu těch pár mega co zinkasovali za jeho přestup je oproti tomu jak hrál Ayala malá almužnička tady by to chtělo z Deporu jeho krajana skvělého stopera Collociniho ten by byl skvělý na utvrzení muziky v obraně Valencie.Jen si porovnejte kolik dostala V. golů s Ayalou a bez tohoto argentince a s ním a vyjdou wám jasná čísla. Levý stoper:Marchena jasná volba tady není co řešit. Pravý winger:Jasně Joaquin sice už se nedere jak v Betisu ale pořád terorizuje obranu jak při býčích zápasech. Levý winger:Tady newím jestli mám napsat Vicente nebo David Silva spíš je střídal zápasů je hodně a unava je velká a potom to doktoři ani neumí vyléčit teda podle Vicenteho. Ofenzivní záložník-tady bych dal Fernandeze perfektní fotbalista. Defenzivní záložník-Valencia potřebuje pro tento post hotového hráče typu Albeldy nebo Essiena nejspíš někdo z francouzské ligy. Podhrotový záložník-Nejlepší by byl Diego z Werderu škoda Aimara newím co to sou za ,,chytrý" mozky ve vedení že nechaj odejít geinuse Aimara do Zaragozy kdo by náhodou zapochyboval o významu Aimara ať si zajde k lékaři psychiatrovi nebo zadá do vyhledávače Pablo Aimar na youtube.com a do 2 minut mu dojde jeho význam pro mužstvo.Podle mě když odešel Aimar a Ayala dvě nejvýraznější postwy Valencia tak se stala Valencia průměrem bohužel je to tak newím za kolik byl Argentinec do Z. prodán ale tato investice se Zaragoze hodně moc vyplatila a Valencii se hrubě vymstila. Utok-Tady má david Villa neotřesitelné místo ale kdo ví jak dlouho se budou na tribunách radovat ještě z jeho geniality. Moje sestava: Canňizares Miguel----------Collocini---------- -Marchena-----------Lahm(Maxwell) Joaquin------Fernandez(Sneijder)--- ---Essien(Albelda)----Vicente(Silva ) Diego(Vaart) Villa(Huntellar) Jestli se chce Valencia dostat na vrchol znova potřebovala by utratit tak 80 mil euro za Maxwella či Lahma,Collociniho a za Diego popřípadě Vaarta nebo Sneijdera to je vše co sem chtěl to sem řekl hlavně aby si to uvědomili ve Valencii ůtok jde vždy něják poskládat ale obrana je nejcitlivější ale myslím že to už Koeman po těch všech golech co jeho chlapíci dostáwají ví.

elvli - 26.12. Odpovědět

jasne odchod aimara byla fact picovina a jeste vetsi ze neprivedli nikoho misto neho. JInak si myslim ze vale nepotrebuje vyrazne posilit jen privest z5 vyhozene hrace a koupit nekoho jako van der vaart.....

Maty - 25.12. Odpovědět

Lucas: Sám jsem zvědavej jak to Vale všechno vyřeší..Držim palce. Smajlík 7

Maty
00 - 25.12. Odpovědět

Garay je rozhodně jednim z největších talentů hrající na pozici stopera v la-lize,ale co klub potřebuje,to je ofenzivní záložník který by diktoval tempo hry,př Van der Vaart,nebo do budoucna hodně ambiciozni Javi Martinez,a ještě,Koeman klub nezkurvil,klub zkurvilo vedení,kte´é si letos v létě ještě pod vedením Florese vybíralo hráče,kteří naprosto nevyhovují stylu hry Valencie,např Arizmendi,rozhodně nechápu proč do klubu přivedli Zigice,kterého jednoznačně přeplatili

Valencia-Mestalla - 25.12. Odpovědět

Líbil by se mi Ashley Cole ale není to reálný

Lucas - 25.12. Odpovědět

Maty:hm to sice asi jo ale ted je prakticky kdokoliv lepsi nez Moretti ... to je fakt kopacSmajlík 3 ne ale ted vazne Maxwella sem prakticky skoro nikdy poradne nevidel rek bych ze by to byla supr posila ... prave krida Miguel - Maxwell zni fakt dobre a to ze jsou vice do ofenzivi mi fakt nevadi Smajlík 7

Lucas
Valencia-Mestalla - 25.12. Odpovědět

Canizares-Deschamps,Ayala,Angloma,C arboni-Kily,Baraja,Mendieta,Angulo- Carew,Lopez to byli časy,chtělo by to Mourinha,Hectora Cúpera nebo zpátky Floresa,posle mě Koeman zatím blbne,ale uvidíme co dál.

Los che - 25.12. Odpovědět

a mohol by prist garay alebo collocini

Los che - 25.12. Odpovědět

Ako fanušika Valencie ma tato situacia dost mrzi. Pretože valencia ma jednoznačne potencial utočit na titul... Chyba bola už vyhodenie Floresa. Sice nehral oslnujuci futbal ale aspom vyhraval!!! Ale za tym bolo jednoznačne to že chceli Mourinha. Ale special one čaka na Barcu XD. Takže z toho nič. Koeman bol len z nudze. no ale je tam. nepačilo sa mi že poslali preč del horna. to je vyborny hrač. teraz chyba. valencia ma skvele mužstvo a neni treba njake zvlašt posily. možno van der vaart aby silva mohol hrat nalavo ale asi by som prešiel k systemu 4 3 3. Chcelo by to trenera ktory ich nauči vyhravat a bojovat. ale tohto trenera by mohli využit aspom tym že ma dobre vztahy s hračmi ajaxu(van der vaart emanuelsom) to by bolo super. a vicente by mal zostat ten by mohol byt najlepši založnik v španielsku... možno:)a zostava.. Hildebrant - emanuelson albiol marchena miguel - silva albelda!!!!!!!!!! van der vaart - vicente villa joaquin valencia :-********

shadow - 25.12. Odpovědět

hildebrand-miguel,albiol,garay,del horno-joaquin,albelda(sunny),moutin ho(fernandes),vicente(silva)-villa( arizmendi),zigic(morientes) Smajlík 17

Makrel - 25.12. Odpovědět

James: co proč Grosso ja se ptam proč ne!! a Arteta by se mohl chtít vrátit si španělska a je to good hrač

Makrel
elvli - 25.12. Odpovědět

http://www.stage6.com/user/eurovale ncia/video/1633656/Seleccion-de-gra ndes-goles-del-Valencia-CF to byvaly casy Smajlík 13

jarda - 25.12. Odpovědět

urcite bych se ale v hernich variantach snazil vyuzit Zigice, jeho kvality jsou take nesporne.Urcitou mezeru mimo vyse jmenovane bych videl v podobe tvorive hry smerem dopredu, tudiz stred zalohy.

Lucas - 25.12. Odpovědět

Zette kvalitni clanek ,diky Smajlík 7 muj nazor jako fans Vale :Posili by ucite meli prijit jednoznacne stoper a to kvalitni - Lucio,Colocciny ... dale levy bek neni nic moc pro Alexise takze jednoznacne posilit libil by se mi Maxwell z Interu ... pote zalohu prava dobry Joaquin ... ve stredu se mi take zacina libit Sunny a Fernades oba dva sou ale spis defenzivni ,ale kdo by pak tvoril?! ...Edu je kvalitni casto zranen ja bych se nebal dat do stredu super talent Davida Silvu ... na levo Vicente je sice taky casto zranen ,ale ja si ho jinde nez ve Vale nedokazu predstavit podle me jeho vykony pudou nahoru ... v utoku nikdo jiny nez David Villa ten nezaziva super sezonu ale hrac je to vyborny .K nemu jednoho z dvojce Zigic, Morientes ja bych se priklanel k vysokemu Zigicovi protoze v posledni dobe chyta formu a ve dvojci s Villou by moh byt velmi platny. Sestava bez posil: ------------ Hildebrand -------------- Miguel -- Albiol -- Marchena -- Alexis Joaquin ---- Fernandes(Sunny)--- Vicente ------------------- Silva ------------ ------------ Villa --- Zigic ---------- Vale s posilami: ------------- Hildebrand -------------- Miguel -- Albiol -- Lucio --- Maxwell Joaquin ---- Fernandes(Sunny)--- Vicente ----------------- Silva ------------- ------------ Villa --- Zigic ---------- Smajlík 2 sry trochu sem se rozjel...

Lucas
elvli - 25.12. Odpovědět

na levem beku bych aspon na zapas zkusil angula. ma zkusenosti dost a defenzive by si to mel pohlidat a zautocit po kridle mu nedela problem...

Maty - 25.12. Odpovědět

U Maxwella je problém že směrem dopředu je kvalitní ale bránění mu moc nejde,takže by možná levá strana obrany hořela..

Maty
Lucas - 25.12. Odpovědět

Angula !!! jezis jen to ne ten je tragickej i na jeho miste zaloznika Smajlík 11

Lucas
Maty - 25.12. Odpovědět

To mělo bejt na Lucase. Smajlík 2

Maty
elvli - 26.12. Odpovědět

no vidis ze potrebuje zmenu...

leo - 25.12. Odpovědět

myslim ze ten by vam moc nepomohl v zare hraje prumer Smajlík 11

leo
elvli - 25.12. Odpovědět

mikel arteta by byl dost dobra posila....

Roadster - 25.12. Odpovědět

Valencie hraje letos tužku protože se zbavila před sezonou Ayaly - nejlepšího obrance co měli.

Valencia-Mestalla - 25.12. Odpovědět

Canizares-Deschamps,Ayala,Angloma,C arboni-Kily,Mendieta,Baraja,Angulo- Carew,Lopez jako za starých časů

elvli - 25.12. Odpovědět

ty by byla parada a chybi ti tam pablo aimar

Makrel - 25.12. Odpovědět

Hildebrant---Miguel-Albiol-Helguera -Fabio Grosso---Joaquin-Mikel Arteta!!-Fernandes-Silva---Villa-Zi gic

Makrel
ojakub - 25.12. Odpovědět

Grosso??????

ojakub
Niksa - 25.12. Odpovědět

Hildebrant Miguel-Kompany-Marchena-Emanuelson Joaquin-Vaart-Manuel Fernandes-David Silva DAvid Villa-Benzema

HeFy - 25.12. Odpovědět

ty jsi dobrej kreten :) ... kde by vzali Benzemu prosimtě?;)

HeFy
leo - 25.12. Odpovědět

hildebrand-emanuelson,marchena,albi ol,miguel-vicente,tiago,mati,joaqui n-silva,villa nak to blbne Smajlík 3 Smajlík 3

leo
leo - 25.12. Odpovědět

-------------Villa------ -------Silva------------ Vicente----------Joaquin ----------Tiago--------- Emanuelson--------Miguel -----Marchena-Albiol---- --------Hildebrand------ tohle by na chvili stacilo Smajlík 2

leo

Hildebrand-Miguel,Marchena,Helguera ,Raúl Albiol-Joaquin,Sunny,Baraja-Villa,Z igic,Morientes Smajlík 2

ekrtinho
leo - 25.12. Odpovědět

zapy bude drahej je to nejvetsi hvezda ktera se dostala do sveta fotbalu z mladeze zary navic je to kapo a vudci typ a to mu je prosim 22!!!!ja myslim ze jeste nepujde mozna za rok ci dvaurcite by valencii zmenil a nepochibne by pomohl ale ja bych hledal playmakera kdyz odesel aimar nebyla tato pozice nahrazena mel by prijit mati fernandez nebo nekdo podobnej,pak zminovany tiago o tom mluvim uz dlouho,levej bek muj nazor je emanuelson z ajaxu a mozna brankar ale ja vidim problem v obrane a zaloze!!stacilo by kdyby koeman sehral 2 stopery a nebyl by problem potom uz jen sehnat playmakera a valencie pojede ve starych kolejich Smajlík 2

leo
elvli - 25.12. Odpovědět

myslim ze vale potrebuje hlavne zmenit trenera...od doby co prisel tak dela vsechno naopak prisel do tymu kdyz se situacev kabine mela uklidnit a po dvou mesicich sou hraci i fanosci mnohem ,,klidnejsi". tabulkou postujpuje opacnym smerem nez by mel a vytvoril rekord klubu kterym netreba se chlubit... takze nevim o cem se tu bavime...

ARSENal - 25.12. Odpovědět

myslím si že je třeba hlavně vyměnit Koemana... před ním sice taky hráli tužku ale apson se vyhrávalo...ted ani jendo ani druhé

AS - 25.12. Odpovědět

TED POZORTE ::::::::::::::: KOUPIT DECA Z BARCELONY , BALEHO Z TOTENHAMU , KOMPANYHO Z NEMECKA A HNED SE JIM POVEDE LIP

GB99 - 25.12. Odpovědět

KDY UZ KONECNE VYHODI KOEMANA

GB99
ratatata - 25.12. Odpovědět

Alexis je spíš stoper takže na levo by se mi líbil Taiwo z Marseille. A střed zálohy? Baraja ven! a místo něj Zapater ze Zaragozy nebo Tiago z Juve. A když nebudou peníze, tak prodat do Anglie Davida Villu a nechat poradne hrat Arizmendiho, me se libi.

elvli - 25.12. Odpovědět

a kdyz uz nevi koho na leveho obrance zkusil bych tam angula...

elvli - 25.12. Odpovědět

určitě by se měli vrátiti vsichni tři vyhození hráči, i když by třeba nedostali tolik příležitostí tak k tymu urcitě patří. Je největší picovina co sem videl ze dne na den vyhodit hráče kteří pro klub makají přes deset let. A jedinou posilu co vale potrebuje je nekdo jako van der Vaart.. MOje idealní sestava --------------------canizares!!!--- ---------------- --miguel---raul albiol---Marchena---??????morreti-- -----joaquin----sunny-----baraja--- --david silva--- --------------david villa---morientes--------------

ratatata - 25.12. Odpovědět

muj nazor je ze muzstvo neni spatne a zas tak ohromujici posily nepotrebuje. Navrhuji predevsim procistit vztahy mezi hraci (vyhazet "rusive" elementy), udelat z torza teamwork a herni styl napasovat na dispozice hracu. Dulezite je poridit playmakera. Jestli ve Valencii nejsou penize, tak prodat Villu nebo Silvu do Anglie, a penize pouzit spravnym smerem. Ja osobne bych koupil treba Zapater ze Zaragozy ci Tiago z Juve.

Los_Che - 25.12. Odpovědět

posilit obranu

KuLich - 25.12. Odpovědět

Vesměs s autorem článku souhlasím. Jediné co je na pováženou jsou střední záložníci a jejich věk. Postavit vedle sebe 19-i a 20-i leté hráče mi přijde jako velký risk. Chtělo by to někoho trochu zkušenějšího

KuLich
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články