Zpět na » Primera Division » Aguirre: Čeká nás zápas roku

Primera Division - Aguirre: Čeká nás zápas roku

Aguirre: Čeká nás zápas roku © chiapashoy.com - trenér Atletica

0

Líbilo se

23.12. - Kouč Atletica, Javier Aguirre, označil dnešní souboj s Espanyolem za nejdůležitější zápas roku. K vidění bude duel dvou aspirantů o pozice zaručující účast v Lize Mistrů. Oba celky dělí dvě příčky a jediný bod

Aguiireho tým zatím dosahuje skvělých výsledků, s jednatřiceti body zaujímá třetí pozici tabulky. Teď madridský klub čeká těžká zkouška proti silnému Espanyolu, který je na pátém místě s třiceti body.

Paralelně se tak spolu s El Clasicem bude jednat o další souboj týmu z hlavního města, Madridu, a mužstva z katalánského hlavního města, Barcelony.

„Jsme připraveni,“ řekl trenér. „Daří se nám, chceme dále v nastoleném trendu pokračovat.“

„Splnili jsme svůj cíl v Poháru Uefa, v Copa del Rey jde také všechno podle předpokladů.“

Teď přijede na Vicente Calderón tým, který už dvanáct zápasů neokusil hořkost porážky, navíc mužstvo, které hraje velmi kvalitní, útočně laděný fotbal.

„Je to pro nás zápas roku, nejen protože je to poslední zápas, ale také protože chceme, aby naši fanoušci byli spokojení, potřebujeme svou pozici zaručující účast v Lize Mistrů ubránit. Čeká nás přímý rival, Espanyol.“

Mexičan, který dokázal Atletico jak fyzicky, tak psychicky vydatně pozvednout, okomentoval také kvalitu kádru svého dnešního soupeře.

„Tamudo hraje na velmi vysoké úrovni, ale Luis García je také dobrý, Riera a Valdo jsou fantastičtí. Jejich mladé duo stoperů odvádí výtečnou práci, Kameni je perfektní brankář, Clemente a Zabaleta na tom jsou také velmi slušně,“ projel kouč celé mužstvo Espanyolu.

„Vím, že už dvanáct zápasů neprohráli. Dále jsem také seznámen s tím, že na hřištích soupeřů vstřelili nejvíce branek ze všech.“

„Ale nám se doma daří, statistiky nám přejí, fanoušci jsou spokojení. Rok 2007 chci uzavřít vítězstvím.“

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články