Zpět na » Primera Division » Espanyol poslal Jonatáse do Flamenga

Primera Division - Espanyol poslal Jonatáse do Flamenga

Espanyol poslal Jonatáse do Flamenga © -

0

Líbilo se

22.12. - Espanyol poslal nespokojeného brazilského záložníka, Jonatáse, na hostování do jeho bývalého klubu, Flamenga. Fotbalista tam stráví zbytek sezóny a podle všeho také celý příští rok

Španělský klub se dohodl s představiteli Flamenga na hostování včera večer, záložník byl s návratem do známého prostředí více než spokojen.

Jonatás, jenž Espanyolu podepsal minulou sezónu, ztratil důvěru trenéra Ernesta Valverdeho a letos nastoupil k devíti utkáním, v drtivé většině případů z lavičky.

Pro poslední ligová utkání nebyl ani nominován, přes svou kvalitu si nikdy nebyl schopný zajistit stabilní pozici v základní jedenáctce barcelonského mužstva.

Espanyol se tak pokusil najít ze svízelné situace co možná nejlepší řešení. Když se přihlásilo Flamengo, nebylo o čem diskutovat. Hráč samozřejmě také souhlasil.

Jonatás měl jen málo příležitostí demonstrovat, co v něm opravdu je. Největším úspěchem je jistě branka ve finále Poháru UEFA proti Seville.

Jeho výkony byly velmi ovlivněny tím, že se nikdy nedokázal adaptovat na životní styl ve Španělsku, důležitým aspektem neúspěchu byla také jeho nedisciplinovanost.

Jonatás už je tak třetím Brazilcem, se kterým se Espanyol během posledního roku. Před ním to byli Fredson a Eduardo Costa.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články