Zpět na » Primera Division » Henry se musí rozhodnout

Primera Division - Henry se musí rozhodnout

Henry se musí rozhodnout © -

0

Líbilo se

18.12. - El clásico se blíží a oba týmy se zdají být v dobré formě. Real Madrid v posledním kole porazil Osasunu a Barcelona si na Mestalle poradila s Valencií 0-3. Ovšem ještě nikdo neví jestli se tohoto vrcholného utkání zúčastní Thierry Henry.

Thierry Henry je zraněný už patnáct dní a nikdo z barcelonského klubu neví, jestli v zápase proti Realu Madrid nastoupí. 3. prosince udělali lékaři rozsáhlejší testy a zjistili, že se Francouzovi pravděpodobně obnovilo zranění, kterým trpěl ještě na půdě v Arsenalu.

Původní odhad o délce zranění byl dva týdny, ale zdá se, že rekonvalescence nezávisí jen na lékařích. Navíc Frank Rijkaard prozradil, že Henry hrál už od začátku sezóny s mírnými bolestmi.

Uběhlo patnáct dní a Henry má stále stejné potíže. Lékaři konstatovali, že teď už záleží jen na samotném hráči, jestli bude hrát nebo ne. Francouz se tak musí sám rozhodnout, jestli je schopný do utkání nastoupit či nikoliv.

Na nedělním tréninku bylo možno vidět Henryho jak si už pohrával s balónem. Nejbližší dny ukážou jestli nastoupí. Trenér Frank Rijkaard jen čeká na konečné rozhodnutí hráče. Nicméně i když se francouzský útočník rozhodne hrát, je nepravděpodobné, že nastoupí v základní sestavě.

Kam dál?

Jakub Sobotík / marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
merkli - 23.12. Odpovědět

nejlepši je ARSENAL LONDON Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Britnyyy123 - 20.12. Odpovědět

Real barcu robije a Henry si ani neprdnee real je najj. Smajlík 17

Trubka - 19.12. Odpovědět

*jse se nepoužívá a Henry je krásnej příklad simulanta a člověka co bere prachy za to že hovno dělá Smajlík 5 ... krásně pasuje do barcelony

Eto´o is back - 19.12. Odpovědět

To že henry nema formu neznamena ze bere prachy za hovno a mam za to že v barceloně nejsou simulanti ty zevlácká Truko, NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE ŽE JE ZPĚT ETO´O DIKY NĚMU SE VRATI BARCA DO STAREJCH KOLEJI JAK JSME TO VYDĚLI V ROCE 2005/2006 Smajlík 7 Smajlík 7

henry jse uzdraví a dá Realu gol

Paradinho.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články