Zpět na » Primera Division » Raúl García se postavil za obranu

Primera Division - Raúl García se postavil za obranu

Raúl García se postavil za obranu © eitb24.com - záložník Atletica

0

Líbilo se

18.12. - Záložník Atletica, Raúl García, si myslí, že Atletico si zasloužilo v posledním ligovém utkání s Recreativem získat tři body. Španěl také rezolutně odmítl, že by bylo potřeba kritizovat obranu mužstva

Jednadvacetiletý záložník uznal, že očekávání jsou letos, zvláště pak po vydařeném úvodu sezóny, velmi vysoká, každý bod se podle jeho slov počítá.

V neděli však Atletico překvapivě jen remizovalo v Huelvě, Raúl García však byl s hrou svého mužstva spokojen. Hlavně co se týče kreativity, méně pak už s proměňováním šancí.

„V zápase s Recre jsme měli spoustu šancí, naše obrana hrála velmi dobře. Vypadá to, jako by byli lidé překvapeni tím, když se obraně nějaký zápas povede, to nechápu. Obránci prostě hrají dobře, není na tom nic divného,“ vysvětlil.

„Od začátku sezóny jsme se hodně zlepšili. Hrajeme dost dobře, abychom vyhrávali zápasy, ale nakonec se nám nepovede proměnit šance. Bod je přesto, myslím si, slušný výsledek.“

„Někdy jsou útočníci v zakončení přesní, někdy se prostě netrefí. Měli jsme šance, abychom se ujali vedení, ale nebyli jsme schopni je proměnit.

Podle Garcíi žene Atletico tabulkou vzhůru hlad po úsilí mladých hráčů a starších. Španěl doufá, že nový rok bude pro mužstvo veleúspěšný.

„Musíme hrát disciplinovaně, počítá se každý bod. Teď nás čekají dvě důležitá utkání, jedno v lize, druhé v Poháru Uefa. Poté, pokud se nám podaří porazit Espanyol, svátky strávíme na velmi dobré pozici v tabulce,“ řekl.

„Tým ví, co chce a na jaké pozice aspiruje. Daří se nám, musí to pokračovat. V mužstvu jsou mladí fotbalisté, stejně jako zkušení hráči, kteří už vyhráli mnoho trofejí.“

„Zatím jsme na tom velmi dobře. Tato sezóna může být velmi speciální.“

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články