Zpět na » Primera Division » Gudjohnsen čeká na nabídky

Primera Division - Gudjohnsen čeká na nabídky

Gudjohnsen čeká na nabídky © -

0

Líbilo se

18.12. - Otec útočníka Barcelony, Eidura Gudjohnsena, připustil, že odchod jeho syna je budoucností. Bývalý hráč Boltonu a Chelsea, je spojován s comebackem na ostrovy. O Islanďanovy služby se zajímá Newcastle a West Ham

Otec a agent devětadvacetiletého fotbalisty, řekl pro BBC Sport: „Eidur je s životem na Camp Nou spokojený, ale nevylučuje další možnosti.“

„Myslím si, že zůstane v Barceloně do léta a odejde až poté. Ale je to na něm, možný je i lednový odchod.“

Islanďan podepsal Barceloně přestup z Chelsea za cenu okolo 8 miliónů liber v roce 2006, do základní sestavy katalánského velkoklubu se však probojovat nedokázal.

V první sezóně však dokázal převážně poté, co přišel do hry většinou z lavičky, nastřílet velmi solidních 12 branek.

Zranění a navíc příchod Thierry Henryho, objev talentů Bojana Krkice a Giovani dos Santose, připravil Gudjohnsena o větší možnost pravidelného zápasového zatížení.

V posledních zápasech se však útočník do hry dostává. Rijkaard v něm našel bojovného záložníka. Islanďan se dokonce v minulém zápase dokázal prosadit i gólově.

Avšak, otec fotbalisty uznal, že jeho syn potřebuje hrát pravidelně, aby mohl být plně spokojený. Až se vrátí zranění hráči, Gudjohnsen bude zase zahřívat lavičku.

„Eidurovo zranění bylo smolné, ale přesto si dokázal najít cestu zpět do mužstva, poslední zápasy odehrál velmi dobře,“ řekl Gudjohnsen starší.

„Můj syn doufá, že bude hrát čím dál více, ale ve fotbale si nemůžete být nikdy ničím jistí.“

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Konečně Pochopil že v Barceloně hraje7. útočníka

Paradinho.
CESC - 19.12. Odpovědět

at de do newcastlu

kokot - 18.12. Odpovědět

at jde doprdele

Derrick - 18.12. Odpovědět

V Chelsea je přeci už tak obrovskej přetlak v útoku, koho by jste z nich vyhodili? A neměl by dostavat šanci taky někdo mladší, aby si někoho vychovavali...

Ale po Drogbovi tam není nikdo kvalitní. Ševčenko je ve většině zápasů neviditelný, Pizarro nemá fyzičku na Premier League a Kalou? Co ten dokáže zasklít, ale na druhou stranu na křídle hraje celkem slušně a je to perspektiva do budoucna... Minimálně Peruánec s Ukrajincem by se měli pakovat. Gudjohnsen je správný šuter a většině fans už za ty roky přirostl k srdci. Mourinho byl vůl, že nechal jenom tak odejít... Eidur by byl kvalitní útočník, který by posloužil dokud plně "nedozrají" hráči jako Sinclair, Sahar nebo zmiňovaný Kalou.

pavellkrenek

Skvělý hráč, bral bych ho všemi deseti zpět do Chelsea.

pavellkrenek
- 18.12. Odpovědět

Presne vratseee !!!!! Smajlík 18

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články